مبل اداری نیم دایره تکنفره با کلاس FB898N1 nilper

مبل اداری نیم دایره تکنفره با کلاس

کد محصول FB898N1

تومان 2.500.000

راهنما 09126132197

قیمت 2.500.000

مبل شیک تکنفره برای سازمان ها و شرکت ها با برند محبوب نیلپر که قسمت نشیمنگاه آن از تشک طبی ارگونومی بهره مند است و فرم آن حالت مخروطی و نیم دایره دارد . شما میتوانید محصول کد FB898N1 را به سادگی بواسطه تلفن سفارش دهید و آن را به هر تعداد در محل تحویل بگیرید . کالیته رنگی نیز به صورت غیرحضوری در اختیارتان قرار میدهیم .

نیلپر کارخانه ای نام آشنا است که به دلیل داشتن سیستم مدیریت پیشرفته و استراتژیک توانسته است همیشه در هر شرایطی خود را سرپا نگاه دارد و برای بسیاری از هموطنان اشتغالی پایدار و پر برکت ایجاد کند . یکی از افتخارات این شرکت این است که بیش از 90 درصد قطعات و مواد اولیه خود را به صورت اختصاصی خودش تولید می کند و وابستگی بسیار کمی به بازار های خارجی دارد .

 
  • مدل: FB898N1
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: تک نفره
  • پایه از جنس آلومینیوم دایکستی
  • روکش چرم مبل اداری (کالیته کد F)
 

مدیران ارشد شرکت نیلپر بر این باور هستند که شیوه های نوین علم مدیریت بسیار کارآمد هستند و دیگر با روش های سنتی نمیتوان به موفقیت بزرگ رسید و تمام زنجیره افراد تیم به صورت مشارکتی در آن دخیل هستند مانند تامین کنندگان ، پیمانکاران ، پرسنل و کارمندان ، کارگران ، عرضه کنندگان و حتی مشتریان عزیز که بدون این زنجیره علوم مدیریتی جایگاهی نخواهد داشت ، میز تحریر تاشو و صندلی معلم ، تجهیزات اتاق آمفی تئاتر را با یک تماس از ما بخواهید .

در فضاهای اداری به خصوص محیط های استراحت عمومی بهتر است برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی و همچنین به صفر رسیدن احتمال بروز خلاف ها و نقض قوانین ، بهتر است از دوربین های نظارتی مداربسته بهره مند شوید و حافظه هارد آنها را تا 3 ترابایت افزایش دهید که اطلاعات بیشتری را ذخیره نمایند .

لطفا با شماره من تماس بگیرید ، این حقیر و همکارانم توان مشاوره به شما را داریم و با افتخار به رایگان به شما مشاوره میدهیم ، تمامی محصولات اورجینال بوده و ضمانت اصالت کالا به همراه کارت گارانتی سه ساله نیلپر به شما اعطا میشود . سایر برندهای محبوب بازار مانند جلیس ، فرآذین ، هلگر ، لیو ، ساجیران ، برندبرتر ، رادسیستم و غیره که در تمام ایران به شما تحویل داده میشود .