مبل اداری راحتی شیک پایه فلزی فروش اینترنتی FB621N1

مبل اداری راحتی شیک پایه فلزی اینترنت

کد محصول FB621N1

تومان 1.200.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.200.000

مبل اداری راحتی خاص با طراحی متفاوت و بدون دسته ، پهن و زیبا با کد FB621N1 نیلپر برای یک الی دو نفر امکان استفاده می باشد و فریم آن فلزی میباشد که به صورت یکپارچه تا پایه آن پیش رفته است . شما میتوانید به راحتی روی آن استراحت نموده و یا برای میهمانان خود که در انتظار جلسه با شما هستند تهیه نمائید .

شرکت نیلپر در این بیش از بیست و پنج سال فعالیت قدرتمندانه خود اهداف اصلی خود را در زمینه بالابردن مداوم کیفیت محصولات ، امکان تقویت طراحی اصولی و همچنین کاستن از قیمت نهایی محصول بخاطر رضایتمندی بالاتر مشتریان ذکر می نماید که نسبت به همین موارد شرکت نیلپر سرمایه گذاری به این وسعت صورت گرفته است .

 
  • مدل: FB621N1
  • ساخت: نیلپر
 

همچنین این کارخانه توانسته است گواهینامه ها و استاندارد های زیادی را دریافت نماید که برخی از آنها عبارتند از ، انتخاب برند نیلپر در صد برند برتر سال 1387 که دروقع اولین جشنواره برند بوده است . همچنین گواهی نامه استاندارد اتحادیه اروپا با مخفف سی ای و همینطور لوح زرین و تندیس بلورین بهترین و بالاترین مقام کیفیت صندلی های اداری در نمایشگاه سال 2005 بین المللی مبلمان و بسیاری موارد دیگر ، صندلی مشکی چرمی پارچه ای میز شیشه چوبی انواع مبلمان زیبا و با کلاس در سایت مبلمان برند برتر .

یکی از شاخصه های سلامتی پرسنل در این است که آلودگی مواد غذایی مصرفی آن چقدر است و همچنین رنج مواد غذایی آنها کامل می باشد یا نواقصی دارد که در بیش از 90 درصد مردم فقر غذایی پنهان دیده میشود ، مثلا برای جذب کلسیم در بدن مقدار کمی ویتامین دی نیاز است که مردم به آن توجهی نمی کنند ، اما برای رفع این فقر غذایی پنهان که منجر به جذب مواد مصرفی روزانه به صورت کامل در بدن شود ، بهتر است به مدت چهار ماه روزی 5 گرم اسپیرولینا ( یک نوع جلبک خوراکی زنده ) در آب میوه ترکیب نموده و میل نمائید .

دانشمندان ناسا برای رفع این معضل در خارج از جو زمین از مصرف این جلبک بهره میبرند و به تازگی در عموم مردم نیز در حال استفاده می باشد . برای سفارش مبلمان اداری و آسودگی خاطر در زمینه سلامت فیزیکی پرسنل به دلیل دارا بودن سیستم ارگونومیک تمامی صندلی ها و مبل ها ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته تا تمامی سفارشات شما در محل تحویل گردد .