مبل اداری تکنفره دو نفره روکش چرم FB823N1

مبل اداری تکنفره دو نفره روکش چرم

کد محصول FB823N1

تومان 1.450.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.450.000

مبل راحتی اداری تک نفره با فرم گرد و نرم که دارای تشک نشیمن مجزا به صورت ارگونومی میباشد . این صندلی ساخته نیلپر بوده و با کد FB823N1 شناخته میشود ، روکش این صندلی از بهترین کیفیت چرم استفاده شده و در رنگ های قرمز تا سبز و آبی نیز مورد استفاده قرار میگیرند . کالیته رنگی F با تماستان در اختیار شما قرار میگیرد .

قبلا ذکر کرده ایم که فعالیت شرکت نیلپر از سال 1371 در یک مساحت 120 متری در خیابان فلسطین آغاز گردید اما پس از مدتی که کار با استقبال بسیار توسط مردم روبرو گشت و محصولات به خوبی جایگاه خود را در بازار یافتند ، کارگاه نیلپر به محلی دیگر در حدود سه راه آذری تهران با مساحت دوبرابر به فعالیت تولید ادامه داد ، میز صندلی خارچی و ایرانی ، میز خاص مدیریتی ، مبلمان تشریفاتی را از ما بخواهید .

از خط مشی های شرکت نیلپر میتوان به دو نکته دیگر اشاره نمود که سرلوحه تصمیمات مدیران ارشد این مجموعه موفق و بزرگ می باشد ، یکی اینکه در تلاش هستند که وسعت فیزیکی ارائه کالا در سطح ایران و خاورمیانه به صورت غیرسطحی افزایش یابد ، دوم اینکه ارائه خدمات مستقل در بازار است که در هر دوی این موارد مجموعه برندبرتر پیشگام شده است .

 
  • مدل: FB823N1
  • ساخت: نیلپر
  • تک نفره ثابت
  • پایه از جنس آلومینیوم دایکستی
  • روکش چرم مبل اداری (کالیته کد F)
 

خرید محصولات مرتبط به منازل و ادارات مانند شیرآلات سرویس بهداشتی به همراه نصب آنها و یا تعمیر سیستم لوله کشی آب یا گاز همه جزو تاسیسات ساختمانی به حساب می آید . حتی شما بخواهید بخشی از محیط کاری را دیوار یا تیغه بکشید و یا دیوارش را بردارید و تبدیل به ستون کنید نیاز به یک مرکز مشاوره بازسازی ساختمانی دارید .

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن ما در این صفحه تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید تا مسئولین ما پس از بررسی های لازم محصولات با هر برندی که مد نظرتان می باشد را در کنار هم جمع نموده و با یک بار به سمت شما در تمامی شهر ها و روستاهای کشورمان ارسال نمایند . محصولات در تهران بصورت رایگان ارسال شده و از میدان محمدیه تا انتهای اتوبان امام علی (ع) تحت پوشش می باشد .