صندلی کارشناسی EC-105-01 هلگر حفظ ستون فقرات و سلامت

مبلمان هلگر حفظ سلامتی ستون فقرات

کد محصول EC-105-01

تومان 1.090.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.090.000

اندازه و ابعاد این صندلی در عمق 72 سانتی متر است و در عرض نیز 72 سانت که موجب آزادی فضا برای نشیمنگاه می باشد . همچنین ارتفاع آن 72 سانتی متر است که اگر از سطح نشیمنگاه تا زمین را اندازه گیری محدود 54 سانت می باشد . لذا وزن 18 کیلوگرمی این محصول با جک 9 سانتی موجب چرخش و حرکت راحت آن می شود .

یکی از مباحثی که در مدیریت سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بیشتر در نظر گرفته میشود ، بازمهندسی فرایند های کسب و کار است که در آن فرآیند سلامتی جسمانی و روانی پرسنل در نظر گرفته میشود و نسبت به حفظ سلامتی و میزان استهلاک جسمانی هر سال بصورت مداوم بررسی میگردد تا بتوانند از تمامی ظرفیت های افراد مجموعه بهره بیشتری کسب نمایند .

 

صندلی کارشناسی هلگر از سری مدل های مدیریتی

  • مدل : EC-105-01
  • ساخت : مبلمان هلگر
  • دارای ضمانت نامه ویژه معتبر
  • جنس رویه چرمی و پارچه ای به انتخاب شما
 

لذا در این راستا انتخاب صندلی مناسب که با حالت فیزیکی هر فرد متناسب باشد دقت لازم را دارند . ممکن است برای هر سازمان یا شرکت بین 10 الی 1000 صندلی نیاز باشد که انواع گوناگونی متناسب با هیکل شخص وجود دارد . قد و قامت و میزان اندازه عرض به همراه وزن میتواند گویای این مقوله باشد .

صندلی هلگر که در این قسمت از سایت به معرفی آن میپردازیم متناسب با افراد متوسط میباشد که نه وزن بسیار بالایی دارند و نه بسیار کم و از قد معمولی برخوردار هستند . لذا طبق ارگونومی بدن این افراد طراحی شده است و در جهت کمتر فشار آمدن به نواحی حساس بدن مانند ستون فقرات و نخاء که موجب حفظ سلامتی بیشتر و تداوم این مهم میگردد ، خوب است روحیه خود را با صندلی و میز باکلاس و دکوراسیون دلباز بالا نگه دارید .

 

سایر صندلی های هلگر و برندهای دیگر برای ارسال آماده می باشند که میتوانید با تماس به ما به راحتی از قیمت روز و تعداد موجودی مطلع شوید تا در هر کجای ایران که نیاز داشتید با قیمت های بسیار رقابتی نسبت به بازار تحویل بگیرید .