مبلمان راحتیران صندلی مدیریتی آموزشی و مبل راحتی

مبلمان راحتیران صندلی مدیریتی آموزشی

راهنما 09126132197

راحت ترین مبلمان را میتوانید در ایران بیابید چرا که برند راحتیران در این هنر صنعت توانسته است بیش از سه سال اطمینان مردم عزیز را جلب نموده و آن را با خود به همراه داشته باشد . مبلمان اداری شامل برند های بسیار قدرتمند و با کیفیت در ایران می باشد که بقدری طرفدار دارد که سالانه مبلغ بالایی از فروش به کشور های همسایه برای کشور ایران ارز آوری می نماید .

لذا در این صفحه از سایت به معرفی انواع محصولات کارخانه مبلمان راحتیران می پردازیم و به صورت مختصر این شرکت بزرگ را برایتان معرفی مینماییم . دفتر مرکزی این شرکت در تهران محله سعادت آباد است اما شما بجز نمایندگی های معتبر راحتیران ، از هیچ کجای دیگر نمیتوانید محصولات آن را تهیه کنید . مخصوصا در این بازار آشفته با قیمتی رقابتی به جز این مجموعه محصولات مبلمان راحتیران را نمیابید .

 

این گروه صنعتی متشکل از چهار واحد گوناگون در تولید می باشد که کارخانجات مختلفی دست به دست هم میدهند تا محصولات جذاب و متنوع این برند با کیفیت عالی و خدمات پس از فروش بسیار دلسوز به مردم عزیز ارائه خدمات دهند . مثلا تولید کننده اول این هلدینگ به تولید کلاف های مبل و صندلی های این مبلمان اداری می پردازد که به کارخانه چوبیران معروف می باشد .

بخش دیگری به تولید حرفه ای و تخصصی فوم های سرد و گرم می پردازد که از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند که به کارخانه فومیران معروف شده است . همچنین قسمت دیگری از این مجموعه 30000 متر مربعی مشاهده می کنید که به تولید خم کاری ، پرسکاری و جوشکاری مشغول هستند که به راحت آرا نام گذاری شده اند .

کارخانه مرکزی و انبار پرند نیز به فرایند های این کسب و کار بسیار یاری میرسانند که موجب گشته در این اقتصاد مقاومتی چند هزار نفر را به کار اشتغال داده و کمک حال جوانان با استعداد و نخبه کشور واقع گردد . این مجموعه از سال 1368 آغاز به فعالیت نموده که با افتخار مشغول ارائه خدمات و محصولات به مشتریان عزیز است ، انواع صندلی گردان کنفرانس ، کتابخانه و فایلینگ ، میز مدرن وارداتی را انحصارا از ما بخواهید .

 

لطفا برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست کنید تا کارشناسان ما توضیحات مورد نیاز را در جهت معرفی انواع کالا های مبلمان اداری و طراحی دکوراسیون و انتخاب صحیح نسبت به متراژ فضای شما ، نوردهی و حتی سایر عوامل شما را یاری دهند .

 

صندلی آموزشی راحتیران نوشتار راست

قیمت صندلی آموزشی راحتیران با انواع و مدل های گوناگون دارای که ویژگی های منحصر به فردی با سایر برندهای موجود در بازار دارد ، ارزان ترین های نیمکت آموزشی راحتیران نیز از امکانات و شرایط خیلی بالایی برخورد .. صندلی آموزشی راحتیران انواع و اقسام گوناگونی دارد که با سایر مدل های داخل بازار تفاوت می کند ، درواقع ...ادامه مطلب