مبلمان خانگی روکش قابل تعویض فروش آنلاین مدل کاپری

مبلمان خانگی روکش قابل تعویض آنلاین

کد محصول كاپري

تومان 16.700.000

راهنما 09126132197

قیمت 16.700.000

خرید محصول به صورت غیر حضوری از کارخانه ایتال فوم با مدل کاپری در دسته مبلمان خانگی که ظاهری بزرگ جثه و امکان تحمل وزن های بالا را نیز داراست چرا که اسکلت آن تماما فلزی است و نوار الاستیک دارد ، گارانتی برای دوام مستمر و نگاه داری از شکل و حالت اولیه به مدت 36 ماه ارائه می شود . طراحی ترکیبی خاص از سبک مینیمالیسم با مزیت هماهنگی و تناسب دانسیته در فوم پلی اورتان می باشد که روکش های قابل تعویض در انواع چرم و پارچه با تنوع رنگ بسیار گسترده خدمتتان عرضه خواهد شد .

مبلمان خانگی در سبک های مختلفی امکان انتخاب و چیدمان دارد . برخی به مدل های کلاسیک علاقه نشان میدهند و برخی مدل های مدرن و بسیاری به مدل های سنتی ایرانی که تمام این مدل ها برای خود ارزنده و زیبا هستند . سلیقه در انتخاب و حتی تولید هر مبلمانی بسیار دخیل است و شعار همیشگی ما در این پنجاه سال این بوده که هیچ مبلمانی بد نیست ، فقط باید متناسب با شرایط و سلیقه شما طراحی و تولید گردد ، مبلمان فانتزی را نیز در بخش جستجوی سایت بیابید صندلی تخم مرغی ، میز شیشه ای گرد کنفراسی ..

مبلمان خانگی معمولا در طرح ها و روکش های بسیار متنوع تر از مبلمان اداری تولید میشوند ، لذا انتخاب خانم های با سلیقه هم میهنمان نیز سخت تر خواهد بود ، اینکه بخواهند پارچه ای ساده انتخاب نمایند یا چرم و حتی پارچه هایی همچون ، مخمل ، جیر ، کرپ ، هازان ، مازراتی و غیره که هر کدام میزان ضخامت و تحمل سایش متفاوتی دارند و حتی لطافت و موارد دیگری را باید در نظر داشت که ما آنها را به مشورت با متخصص در این زمینه سوق میدهیم .

 
  • مدل: کاپری
  • ساخت: ایتال فوم
 

همچنین پرده های منزل در بهتر دیده شدن دکور خانه و قطعا مبلمان نیز میتواند موثر باشد . شما وقتی پرده ای را سفارش میدهید بعد از لایه زیرین که به زیر پرده ای ، پاناما یا آستر معروف است و از جنس های ساتن یا تترون معمولا به رنگ سفید استفاده میشود تا رو ترین پارچه که به دکور و قاب بیشتر معروف است و میتوان از جنس مخمل نیز استفاده نمود ، رنگ های مختلفی را در نظر میگیرید که میتوان با مبلتان ست نمائید .

لذا شما میتوانید با تماس به شماره راهنما از بالای همین مطلب ، به ثبت سفارش خود بپردازید . این مجموعه آماده خدمات دهی به شما عزیزان در سراسر ایران پهناور می باشد ، گارانتی محصولات نیز با مهر و امضای مدیریت مجموعه برایتان ارسال میگردد که خیالتان از اصل بودن محصولات راحت باشد . در صفحات دیگر سایت میتوانید سایر محصولات ایتال فوم ، لیو ، هلگر ، جلیس ، نیلپر و غیره را مطالعه و مشادهده کنید .