مبلمان انتظار رنگ قرمز، مشکی پارچه ، چرم بسیار زیبا

مبلمان انتظار قرمز مشکی پارچه چرم

کد محصول W201F-2_B

تومان 3.400.000

راهنما 09126132197

قیمت 3.400.000

 ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 44 و نیم سطح نشیمنگاه 52 طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگ ) 85 و نیم عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) 123 قابلیت عرضه از یک تا سه نفره را دارد . قابل عرضه با میز وسط MDF سفید در حالت دونفره می‌باشد . قابل عرضه با هر دو نوع روکش چرم و پارچه می­باشد . قابل عرضه با فریم ( مشکی - نقره ای و کروم ) می­باشد.

صندلی های انتظار شرکت رادسیستم یکی از برترین های بازار امروز ایران به شمار می آید . این صندلی ها با تنوع بسیار از ساده تا لوکس موجود میباشند که در این صفحه از سایت میتوانید یکی از مدل های نسبتا لوکس را ببینید . این صندلی که از فوم سرد ساخته شده و با روکش های متنوع چرم و پارچه ای میتوانید آن را انتخاب نمایید .

 

مبلمان ادرای راحت برای انتظار ارباب رجوع زیبا و لوکس

  • مدل: W201F-2_B
  • ساخت: رادسیستم
  • تنوع رنگی بالای روکش
  • انتخاب میان روکش چرم یا انواع پارچه درجه یک
  • امکان انتخاب رنگ فریم و پایه های فلزی
 

در ظاهر یک قسمت حلالی شکل زیبایی برای آن با جنس فلزی طراحی شده که به عنوان پایه نگهدارنده پشتی از کناره ها است . این فریم هر با روکش الکترواستاتیک سفید و مشکی ، هم با آبکاری نیکل کروم و هم به صورت نقره ای عرضه می گردد . انتخاب شما جهت مطابقت با فضای کاری و دکوراسیون خود امکان پذیر است ، صندلی مناسب انتظار هتل و فرودگاهی ، میز کارشناس و معاونتی ، پارتیشن بندی سالنهای نمایشگاه را بسادگی به ما بسپارید .

این مجموعه که دارای بیش از 30 سال فعالیت می باشد ، با آموزش پرسنل خود جهت مشاوره اصولی توانسته است به تمامی مشتریان به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره رایگان و مفید ارائه دهد . شما کافیست عکسی از فضای خود برای کارشناسان خبره ما ارسال نمایید و آنها نسبت به بودجه و سلیقه شما و در نظر گرفتن شرایط جوی محیط شما ، پیشنهادات گوناگونی برای شما در نظر میگیرند .

 

لطفا با شماره تلفن راهنمای سایت در بالای همین صفحه تماس گرفته و درخواست نمایید تا محصولات انتخابی به آدرس شما در سراسر ایران و حتی خاورمیانه با هزینه ای بسیار مقرون به صرفه ارسال گردد .