قیمت صندلی کارمندی با قابلیت تغییر ارتفاع J342

قیمت صندلی کارمندی قابلیت تغییر ارتفاع

کد محصول J342

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی هایی که پشتی کوتاه دارند به کارمندی معروف میشوند ، این صندلی نیز یکی از آنهاست ولی طراحی منحنی و خاصی که دارد مورد جذابیت بیشتر مردم شده است . جک 12 سانتی متری و 8 سانتی متری به انتخاب مشتری که میتوانید ارتفاع آن را نسبت به نیازتان تنظیم کنید ، این محصول شامل روکش متنوع در رنگ های مختلف می باشد که به جتس چرم یا پارجه مورد استفاده قرار میگیرد .

یکی از مهمترین فاکتور هایی که در هین خرید مبلمان اداری باید به آن دقت کنیم ، داشتن گارانتی معتبر است که خب رادسیستم در این زمینه قوی ظاهر شده ، قیمت صندلی کارمندی که در تصویر مشاهده میکنید بسیار رقابتی بوده و با کد J342 یکی از زیباترین مدل ها که مشتریان به آن فشن نیز میگویند ، مناسب برای شرکت هایی که از دکوراسیون لوکس بهره میبرند و یا قرار است مدتی پرزنت نمایشگاهی داشته باشند ، لطفا برای استعلام قیمت صندلی مناسب دانشجویان همراه با میز تحریر ، میز کوچک کنفرانسی نیز با ما تماس بگیرید .

   

صندلی کارمندی خاص با تنوع رنگی بالا و سه سال گارانتی

  • مدل: J342
  • ساخت: رادسیستم
 

صندلی های خاص کارمندی مثل همین مدل موجب فعال شدن ذهن مخاطبین ، کارمندان و پرسنل شما میشوند چرا که راحتی جسم بر روح و دهنم تاثیر کاملا مستقیم می گذارند . شما اگر بودجه خوب و کافی برای مبلمان اداریتان تامین نمایید قطعا یک نوع سرمایه گذاری مستقیم با میز و صندلی انجام داده اید . چرا که مدل جدیدتر را خریداری میکنید و همچنین از برندهای معروف که گارانتی آنها به مردم اثبات شده است خریدتان را انجام میدهید .

برای سفارش کالا کارشناسان ما منتظر صدای گرمتان از طریق تلفن راهنما هستند چرا که این مجموعه آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان را دارد ، ما تمامی سفارشات شما را به سادگی خودمان در سیستم ثبت میکنیم و دیگر شما را معطل برای وارد کردن اطلاعات در سایت نمکنیم . لذا وقت ارزشمند شما حفظ میگردد و میتوانید به سادگی در محل در سراسر ایران پارسی ، آنها را تحویل بگیرید .