قیمت صندلی کارمندی خیلی راحت مناسب و ارزان CF90

قیمت صندلی کارمندی خیلی راحت ارزان

کد محصول CF90

تومان 595.000

راهنما 09126132197

قیمت 595.000

قیمت صندلی کارمندی که خیلی راحت و مناسب و ارزان باشد میانگین از چهار صد شروع میشود که در ذهن بسیاری از افراد مدل های پایه دار یا چرخدار می باشد ، اما میتوان برای کارمندان از مدل های کنفرانسی استفاده کنید ، این سری محصولات از پایه های یو شکل بهره می برد که با روکش الکترواستاتیک به رنگ مشکی درآمده است ، از طرفی دسته های تی شکل پلاستیکی آن به زیبایی کار افزوده است ، مدل CF90 یکی از شاهکارهای محصولات راحتیران می باشد .

طراحی مواج و منحنی دار پشتی و صندلی که چشم نواز نیز می باشد ، این نوع صندلی بسیار راحت برای کاربر است و احساس خوبی را به جسم ما می بخشد ، ارگونومی بودن این صندلی جزو یکی از اتفاقات مهم می باشد ، چرا که نسبت به آناتومی بدن انسان طراحی گشته است ، لذا شما میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی مجازی ، کالیته رنگ آن را دریافت نموده و انتخاب نمائید .

 

  • مدل: CF90
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: پایه کنفرانسی رنگی

 

انتخاب مبلمان اداری یکی از دشوار ترین مراحل راه اندازی یک کسب و کار یا بروز نمودن مبلمان یک کسب و کار است چرا که محصولات در این زمینه بسیار متنوع شده است و نیاز به دلیل های کارشناسی برای انتخاب هر یک وجود دارد ، یک انتخاب غلط در زمینه میز ، صندلی ، پارتیشن ، مبل و حتی رنگ یا جنس روکش هر کدام ، موجب تاثیر گذاری روی طول عمر و حتی روحیه پرسنل شما و در نهایت راندمان کاری در طی یک سال خواهد گذاشت .

بنابراین مشاورین متخصص ما در این زمینه آمادگی همکاری با شما عزیزان را دارند ، شما میتوانید با شماره گیری تلفن راهنما از تمامی امکانات این مجموعه استفاده کنید ، ما را در افتخار اینکه با شما همگام هستیم خشنود سازید و در این زمینه سالهای سال است که به مشتریان عزیز چه به صورت حضوری و چه به صورت غیرحضوری مشاوره کاربردی میدهیم و پس از تایید محصولات را در محل به آنها تحویل مینماییم .

 قیمت صندلی کارمندی قابلیت تغییر ارتفاع

کد-محصول J342

تومان 1

قیمت صندلی کارمندی خاص که در کارخانه عظیم رادسیستم تولید شده است در مقایسه با بازار مناسب میباشد با کد J342 که توانایی تغییر ارتفاع آن بین 8 الی 12 سانتی متر را به شما میدهد به نحوی که اهرم زیر نشیمن را که بکشید اگر روی آن نشسته باشید به بالا می آید . .. صندلی هایی که پشتی ...ادامه مطلب