فایلینگ جلیس مدیریت مجموعه اتاق پرسنل – یونیورس ۵

فایلینگ جلیس مدیریت مجموعه اتاق پرسنل

کد محصول یونیورس ۵

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

فایل یکی از مهمترین تجهیزات اداری در اتاق پرسنل و مخصوصا مدیریت مجموعه به شمار می آید . در این قسمت شما شاهد فایلینگ مدل یونیورس جلیس هستید که با دسته های آلومینیومی و درخشانش به زیبایی آن افزوده است . همچنین شما میتوانید دو فایل یا حتی بیشتر را برای اتاقتان درخواست دهید که هر یک با داشتن سه کشو ، مناسب برای قرارگیری پوشه ها یا همان فولدر ها می باشند .

فایلینگ یونیورس یا هر نوع دیگر برای قرار گیری پوشه ها و پرونده ها مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از صنف های پر مصرف در این زمینه ، پزشکان و مطب های خصوصی و دولتی هستند . مثلا یک جراح دندان یا یک متخصص ارتودنسی با برد تخصصی ، باید برای منشی خود چند فایل در نظر بگیرد تا پرونده تمامی بیماران و درمان شده ها را در آن بایگانی و به صورت منظم به ترتیب حروف الفبا با اولین حرف فامیلی چیده شود تا تمامی مدارک و اسناد درمانی آنها حفاظت گردد ، میز و صندلی و یراق آلات دفتر مدیریت ، جلسات کنفرانسی را نیز از ما طلب کنید .

 

مشخصات و ویژگی های فایلینگ یونیورس جلیس با لبه دسته آلمینیومی براق

  •  مدل: یونیورس 5
  • ساخت: جلیس
  • ( امکان ساخت نئوپان )
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 40/47/56
  • رنگ بندی: آلدر - طوسی - ونگه - فندقی
 

قطعا مدیران موفق و رتبه بالای ایران و جهان در کسب و کار های گوناگون ، به دفاتر و دکوراسیون محیط کار خود احساس خوشایندی دارند ، برخی به دلیل داشتن مبلمان و طراحی فضای لوکس و چذاب و برخی دیگر به دلیل داشتن فضایی انبار گونه و ساده ولی با صندلی و مبلمان راحت و با طول عمر بالا که بسیار مقرون به صرفه برایشان درامده است و بسیاری دلایل دیگر برای داشتن احساس خوشایند .

لذا ما در این مجموعه بر آن شدیم تا کارشناسانی را تربیت و آماده سازیم که بتوانند تمام تجربیات ۵۰ ساله مدیریت این مجموعه را فراگیرند و نسبت به آن با توجه به شرایط و سلیقه مشتریان به شما عزیزان مشاوره رایگان ارایه دهند و نسبت به یک انتخاب صحیح و آسان شما را یاری دهند . لذا برای انتخاب انواع مبلمان میتوانید با ما تماس گرفته و حتی سفارش دهید تا برایتان در محل در هر کجای ایران اسلامی تحویل گردد .