صندلی گردان کنفرانسی اروند مدل ۳۱۱۴ پایه پنج پر ثابت

کد محصول 3414

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی گردان مخصوص کنفرانس یکی از محصولاتی است که از لحاظ ظاهری با تمامی صندلی کنفرانسی های موجود در بازار متفاوت است که شامل امکاناتی چون جک کورس 8 سانتی با قابلیت چرخش نامحدود 360 درجه ، پایه پنج پر ثابت درخشان بدون چرخ و سه سال گارانتی معتبر که همین مدل 3114 اروند می باشد که هم زیبایی خاصی را به خود گرفته است و هم از لحاظ کیفی نیز از برترین محصولات این کارخانه عظیم به شمار می آید . خاص بودن این صندلی گردان باعث شده تا چندین کاربرد مختلف پیدا کند و به جز میز کنفرانس در منازل و پشت میز های تحریر و معمولی نیز مورد استفاده قرار گیرد . در ادامه بیشتر با دلایل این بهره وری چند گانه آشنا خواهیم شد .

پایه های پنج پر معمولا برای صندلی های کارمندی یا مدیریتی استفاده می شوند و کمتر دیده شده تا صندلی کنفرانسی نیز از پایه های ستاره ای بهره برده باشد . اما خاصیت ثابت بودن آن ، یعنی استفاده نکردن از چرخ در آن محفوظ مانده است . این صندلی با داشتن پایه های فولادین و آبکاری درخشنده و بادوام در رطوبت و ضربات احتمالی ، توانسته هم فضای کمی را اشغال نماید و هم زیبایی صندلی های مدیریتی را داشته باشد .

 

ویژگی های صندلی گردان کنفرانسی اروند مدل 3114 پایه پنج پر ثابت و بدون چرخ

  • پایه ثابت پنج پر درخشان
  • بدون چرخ و هم عرض نشیمنگاه
  • بسیار راحت
  • طراحی نو و جدید
  • جک کورس با قابلیت تغییر ارتفاع تا 8 سانتیمتر
  •  چرخش کاربر تا 360 درجه نا محدود
  • پشتی حفره دار بدون امکان تعریق و پوسیدگی
  • ابعاد 64 در 58 سانت با ارتفاع 100 الی 108 سانتی متر
  • با سه سال گارانتی معتبر
 

یکی از دلایلی که در صندلی های کنفرانسی از پایه های ثابت استفاده می شود که به صورت دو میله یک تکه هم عرض با صندلی کار می شود این است که کمترین فضای ممکن را اشغال نماید تا بیشترین تعداد صندلی در کنار هم جای گیرد . این صندلی نیز همین خروجی را به شما می دهد و می تواند در میز های کنفرانس و در محیط های کوچک تعداد زیادی از آن را در کنار هم قرار دهید تا جلساتی پربار تر ، با تعداد نفرات بیشتر برگزار نمایید .

پشتی این صندلی نیز از طراحی جالبی بهره برده است . این پشتی به دلیل حفره دار بودن به حالت مد روز دنیا کار شده است و باعث جلوگیری از ساییدگی روکش آن و همچنین عدم تعریق و ضد پوسیده شدن آن می شود . یکی دیگر از قابلیت های آن جک چرخشی و گردان بودن آن است . این قابلیت نیز با سایر صندلی های کنفرانسی متفاوت است چون برخلاف مدل های دیگر  امکان چرخش کاربر به سمت چپ و راست میسر می شود .

 

برای سفارش این صندلی گردان بدون چرخ ناب کافی است تا با کارشناسان برند برتر که نمایندگی بیش از بیست شرکت ایرانی و خارجی را به صورت رسمی دارد ، تماس بگیرید و از تجربه بیش از 40 ساله این تیم بزرگ استفاده کنید تا تجهیزات مبلمان اداری خوبی را به منزل خود ببرید .