صندلی گردان تولید نیلپر مناسب کارمندان SK700G

صندلی گردان تولید نیلپر مناسب کارمندان

کد محصول SK700G

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی خاص و کلاسیک کارمندی با دسته قابل تنظیم و دارای جک بادی گردان ، امکان استفاده از 5 چرخ در زیر پایه پنج پر نقره ای که توسط شناسه SK700G با برند نیلپر و توسط جوانان ایرانی که دارای هوش و استعداد بالایی هستند طراحی گشته است . این صندلی از اصول ارگونومیک برخوردار است .

رنگ های خنثی به دور از رنگ های اصلی و مکمل بدون در نظر گرفتن نکته خاصی میتواند استفاده شود . رنگ خنثی به رنگهایی کفته میشود که میتواند سطح بالایی از محیط یا نورپردازی را به خود اختصاص دهند اما هیچ احساسی برای مخاطب اضافه یا کم نکند مانند رنگ خاکستری و قهوه ای که میتواند در لابلای رنگهای مکمل به عنوان رنگ سوم استفاده شود ، انواع صندلی آزمایشگاهی ، صندلی و میز کانتر ، مبلمان ترکیبی چرم و چوب در تخصص ما میباشد .

 
  • مدل: SK700G
  • ساخت: نیلپر
  • فلزی با پوشش کروم- نیکل
  • دسته ثابت فلزی با رویه فوم انتگرال
  • بالابر 10 سانتیمتری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر
  • در رنگ و جنس متناسب با درخواست
 

دسته های صندلی های نیلپر با اهداف مختلفی تولید شده اند به همین خاطر تنوع در دستگیره صندلی نیلپر بسیار بیشتر از سایر برند های مبلمان اداری موجود در بازار می باشد . شما در برخی مدل ها با دسته به سمت داخل روبرو هستند و بعضی مدل ها دسته به سمت بیرون اما کاربردی ترینش دسته های عصا شکل هستند که قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش را دارند .

مناسب سازی محل کار و خانه برای افراد کم توان ، سالمند و معلول یکی از ضروری ترین فعالیت ها می باشد ، اما چطور ؟ بسیاری از فروشندگان تجهیزات کمکی مانند بالابر برقی توالت فرنگی ، واکر ، عصا ، ویلچر ، صندلی حمام و دستگیره کمکی دیواری ، خودشان مشاوره رایگان نیز به شما میدهند و حتی علاوه بر محصول ، نصاب در محل برایتان اعزام می کنند .

در صورتی که لیست سفارشی دارید که میخواهید برایتان ارسال گردد ، با شماره تلفن ما تماس حاصل فرمایید . مجموعه برندبرتر دارنده نمایندگی تمامی برندهای مبلمان اداری برتر بازار و همچنین محصولات با کیفیت وارداتی که میتوانید از طریق شبکه های مجازی به پشتیبان پیام دهید و تصاویر آنها را ببینید ، سپس سفارش داده و در محل تحویل بگیرید .