صندلی کنفرانس برای اتاق جلسات ساخت لیو T73i

صندلی کنفرانس برای اتاق جلسات آنلاین

کد محصول T73i

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کنفرانس لیو کد T73i  با طراحی خاص و فشنی که دارد میتواند نظر هر کسی را به خود جلب نماید و به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و روش های تولید کاملا استاندارد ، از استحکام و طول عمر بالایی نیز برخوردار است ، همچنین خدمات و گارانتی این برند بسیار زبان زد خاص و عام شده است چرا که از کیفیت بالا با نوع برخورد بسیار عالی با مشتریان بهره می برد .

در میان برند های مبلمان اداری که در ایران در حال فعالیت و تولید هستند و تعدادشان کم نیست ، میتوان به برند Live اشاره کرد که این نام برخلاف دیکته انگلیسی با آوای لیو خوانده میشود نه لایو ، چرا که نام برند کاملا فارسی بوده و از واژگان کهن سرزمینمان می باشد . معنی لیو آفتاب و خورشید است . شما میتوانید محصولات این مجموعه را با تخفیف ویژه از ما خریداری نمایید .

   

صندلی کنفرانسی با برند Live برای اتاق جلسات

  • مدل: T73i
  • ساخت: لیو
  •  صندلی کنفرانسی
  • دسته انتگرال
  • پایه کروم
 

یکی دیگر از نکات مهم مدیریتی در علم مدیریت روز دنیا استفاده از منطق فازی و هوش مصنوعی در ارائه خدمات یا محصولات می باشد . شما در قدیم مطلع شدید که تمام اطلاعات در سیستم های الکترونیک توسط یک و صفر انتقال پیدا میکند اما امروزه با ورود علم منطق فازی به این نتیجه رسیدیم که میان یک و صفر میلیون ها عدد وجود دارد که میتوانیم نسبت به آن اطلاعات جامع تر و چند بعدی تری را انتقال دهیم و این موضوع در تولید محصولات و خدمات جدید بسیار تکنولوژی ساز بوده است ، تجهیزات محیط کاری میز دفتری ، صندلی پرسنلی در تخصص ماست .

برای سفارش مبلمان اداری میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس حاصل فرمایید ، این مجموعه در روند فعالیت های شما میتواند تسهیل گر واقع شود ، چرا که شما راحت تر در میان این گستره بالای مبلمان اداری ، تصمیم گیری نموده و سریعتر میتوانید دفتر یا سازمان خود را تجهیز نمایید و پرسنل را مشغول به کار کنید ، حتی کسانی سالی یکبار به تعویض کامل مبلمان اداری خود میپردازند نیز با رضایت کامل از خریدشان مجدد سال آتی با ما تماس میگیرند .