صندلی پایه فلزی کنفرانسی خرید اینترنتی B83

صندلی کنفرانسی پایه فلزی خرید اینترنتی

کد محصول B83

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی پایه فلزی کنفرانسی لیو مدل پشتی مواج با دسته های منحنی شکل که کد محصول B83 را داراست و دارای پایه های فلزی ثابت با آبکاری براق و نقره ای توسط نیکل کروم می باشد . این صندلی در تنوع رنگ مختلف با روکش چرم درجه یک تولید میگردد که همانطور در تصویر مشاهده مینمایید دارای موجی زیبا در پشتی آن است و همینطور ریز دوخت هایی در قسمت پشتی که به صورت افقی طرحی شیک را به عمل آورده است .

شما معمولا به دنبال یک محصول در خرید اینترنتی با کیفیت میگردید ولی برخی از مردم کیفیت را مد نظر قرار نداده و به دنبال اجناس ارزان قیمت می گردند . شاید در صنوف دیگر زیاد متضرر نشوید اما در مبلمان اداری قطعا ضرر زیادی در این زمینه خواهید خورد ، البته به قیمت درست خریدن حق شماست و حتی کمی تخفیف نیز معقول است اما برخی میخواهند بسیار ارزان تر باشد که فروشنده چاره ای جز ارائه محصولات درجه دو و سه که شاید شش ماه هم عمر نکنند نخواهد داشت و در نهایت کسی در گارانتی مسئولیت خرابی ها را به عهده نمیگیرد .

 

مدل  خاص صندلی پایه فلزی کنفرانسی با دسته های منحنی نیم دایره

  • مدل : B83
  • ساخت : لیو
  • توضیحات : صندلی کنفرانسی
  • دسته انتگرال
  • پایه و فریم کروم
 

معمولا نکات خاصی وجود دارد که یک مدیر موفق به آنها توجه ویژه مینماید ، موضوع تنها صندلی خاص یا میز خاص نیست ، مثلا در برخی از موارد در دنیا مشاهده میشود که مدیران ارشد و موفق دنیا همیشه معتاد به مواد مخدر هستند اما این روش دیگر با این گستردگی مواد مخدر صنعتی و عوارضی که دارد نمیتواند کارا باشد و بسیاری از مدیران از آن صرف نظر میکنند اما پس چگونه می بایست انرژی کامل ذهن را فعال نمود تا بتوان تمام بخش های کار را به درستی و با کمترین اشتباه مدیریت نمود ، جواب روشن است ، دوز مصرفی مخدر های طبیعی بدن مانند دوپامین و آدرنالین را تا میتوانید کاهش دهید و از مصرف این دو هورمون در هر شرایطی خود داری کنید تا هر زمان برای مدیریت نیاز به انرژی لازم دارید با کمی تمرین های ورزشی یا تصویر سازی صحیح مقدار کمی آدرنالین و دوپامین شما را به وجد آورده و انرژی لازم را برای هندل کردن مسائل کسب و کارتان به شما بدهد . یادتان باشد که بدن ما این دو هورمون را نمیتواند از مقداری بیشتر تولید کند و موجب خستگی غدد تولید کننده آن میشود ، لذا کم کردن دوز مصرفی و خساست در خرج آن بسیار برای موفقیت یک مدیر مهم است .

لطفا با ما تماس بگیرید تا در مورد میز و صندلی های اداری هر سوالی دارید ، با کمال میل پاسخ دهیم . در این میان بسیار خرسندیم که امکان ارائه خدمات رایگان مشاوره در جهت انتخاب و چینش مبلمان اداری را برای هموطنان عزیزمان داریم . لذا کافیست شما بدون اینکه در این ترافیک بخواهید وارد شهر شوید و انرژی و زمان خود را صرف کنید ، ما شما را یاری میکنیم تا به صورت غیر حضوری و کاملا ایمن از سراسر بتوانید سفارش خود را ثبت نموده و د رمحل محصولات را تحویل بگیرید .