صندلی کنفرانسی هلگر پایه ثابت جلسات شیک بادوام CC-103-02

کد محصول cc-103-02

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کنفرانسی ویژه با دسته های زیگزاگی معروف هلگر ، دارای طرح  انحنایی پشتی و خطوط ظریف و کمرنگ برجسته روی پشتی به صورت افقی و با فاصله منظم که توسط پایه های ثابت U شکل تولید گرفته  است . این محصول را به نام cc-103-02 میشناسند و معمولا با رنگ های روشن در جنس چرم استقبال بیشتری میکنند .

برای بسیاری از دفاتر و سازمان ها استفاده از صندلی پایه ثابت آن هم مدل یو شکل بسیار مطلوب است چرا که صدای کمتری در حین جابجایی ایجاد می کند و هم اینکه امکان خرابی آن نسبت به مدل های چرخدار یا مدل هایی که دارای مکانیزم هستند ، بسیار کم است . همین موضوع باعث تداوم و بدون هزینه بودن این صندلی ها می شود که خرید آن را با استقبال توسط مدیران خرید سازمان ها میبینیم .

 

صندلی کنفرانسی با پایه های U شکل گرد فلزی

  • مدل: CC-103-02
  • ساخت: هلگر
  • ضمانت اصالت کالا
  • ارسال به سراسر ایران
 

برای مثال بانکهای معروفی هستند که در جلوی میز کانتر متصدی امور مشتریان ، صندلی چرخدار گذاشته اند و هر چند ساعت یکبار متصدی متوجه میشود مراجعین صندلی ندارند که بنشینند و یکدفعه میبینند صندلی به ده متر آن طرف تر رفته که این اتفاق توسط مراجعین قبلی رخ داده است . لذا باید به صورت مداوم شخصی باشد که حواسش به قرار گیری صندلی های چرخدار باشد ، مبلمان ادازی تخصصی کاربردی ، صندلی حرفه ای ، میز های کنفراسی خاص در تخصص ما به شما عزیزان میباشد .

همچنین این تحرکات صندلی موجب استفاده بیشتر آن شده و این موضوع نیز نشان از بالارفتن استهلاک صندلی می باشد ، خرابی آن بیشتر از مدل های ثابت میباشد چون از قطعات بیشتری برخوردار است مانند چرخ ها ، پنج پر فلزی ، مکانیزم ، جک و غیره ولی مدل های پایه ثابت هم کمتر تحرک دارند و به همین دلیل کمتر نیز مورد استفاده قرار میگیرند و حتی روکش آنها بسیار سالم میماند .

برای سفارش این محصول میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست کنید تا محصولات را برایتان در سراسر ایران تحویل نمایند . ما اصالت تمامی محصولات را تضمین میکنیم و به هیچ عنوان جنس غیر اصل یا تقلبی کار نمیکنیم . در صورتی که به هر دلیل این موضوع دیده شود که جنس از کیفیت اصلی برخوردار نمیباشد و برند فیک می باشد ( در نیم قرن فعالیت ما تا امروز اتفاق نیافتاده است ) حتما آن را تعویض خواهیم نمود .