صندلی کنفرانسی مناسب مطب پزشک برند لیو S93

صندلی کنفرانسی مناسب مطب پزشک

کد محصول S93

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کنفرانسی بسیار شیک و زیبا مناسب اتاق مدیران و یا پزشکان بنام که با میهمانان خاص و ویژه خود خواهان برگزاری جلسات در شان آنها می باشد ، لذا به معرفی مدل S93 برند لیو می پردازیم تا بتوانید نسبت به این سبک صندلی تصمیم نهایی خود را بگیرید . در همین مدل طراحی صندلی در زمینه های دیگر مانند مدیریتی ، کارمندی و غیره نیز موجود است که با سفارش ست کامل ، میتوانید یکپارچگی و نظم خاصی را در محیط کاری خود القا نمایید .

یکی از برترین تولید کنندگان مبلمان اداری به خصوص در زمینه صندلی های اداری از جمله مدیریتی ، کارمندی ، کارشناسی ، لابی ، اوپراتوری و همچنین کنفرانسی ، برند لیو است که با داشتن فضای کارخانه بسیار بزرگ با چندین هزار پرسنل توانسته است بخش مهمی از بازار هدف را به خود جلب نماید و با خوش نامی در عرضه خدمات و گارانتی ، اعتماد بسیاری از مخاطبین را نسبت به سایر رقبا به خود جلب نماید .

 

صندلی کنفرانسی زیبا و شیک مناسب مطب پزشک و مدیران

  • مدل: S93
  • ساخت: لیو
  • صندلی کنفرانسی
  • دسته و پایه کروم
  • فریم چوب طبیعی چند لایی
 

یکی از مدل های مدیریتی که بسیار در جهان معروف شده است و مدیران ارشد کارخانه ها از آن بهره مند میشوند ، مدل زنجیره ارزش پورتر است که شامل فعالیت های اصلی و فعالیت های پشتیبان در سازمان شما میگردد . این فعالیت های اصلی شامل : فروش و بازاریابی ، بررسی فعالیت های داخلی و بیرونی سازمان ، تبلیغات ، انبار داری ، سرویس و خدمات ، تدارکات و غیره می باشد و همچنین فعالیت های پشتیبان شامل : تجزیه و تحلیل فعالیت های اصلی فوق الذکر ، ارتباط با مشتریان و تامین کنندگان ، خدمات و گارانتی و غیره است .

شما برای اینکه بتوانید محصولی را ارزیابی کنید که خوب است یا خیر ، میتوانید به سادگی با خدمات و گارانتی شرکت آن را بسنجید و از مشتریان قدیم آن بپرسید که چه مقدار خرابی و مشکل در محصولات دیده اند و پاسخ تیم پشتیبانی چطور بوده است . ما نیز به شما در این زمنیه میتوانید راهنمایی های ویژه دهیم و شما به سادگی با تماس به شماره تلفن راهنما محصولات مورد نطرتان را سفارش دهید تا آنها را در محل در سراسر کشور عزیزمان به شما تحویل دهیم .