صندلی کنفرانسی و مبلمان محصولات اداری SC712P

صندلی کنفرانسی مبلمان محصولات اداری

کد محصول SC712P

تومان 780.000

راهنما 09126132197

قیمت 780.000

صندلی کنفرانسی معروف نیلپر با کد SC712p دارای پایه کنفرانسی ثابت فلزی با پوشش نیکل کروم ، همچنین دسته ثابت فلزی با رویه فوم انتگرال که این کارخانه حفط فرم در طول زمان را نیز ضمانت می کند . دسته های آن امکان تغییر ارتفاع به شما میدهد تا بتوانید در حین فعالیت و جلسات خود نسبت به تنظیم نمودن صندلی با جثه خود اقدام نمایید .

صندلی فوق تشکیل شده از PU و پارچه توری میباشد که طراحی بسیار جدید و مدرنی دارد . این صندلی هم در ابعاد بزرگتر برای مدیران ارشد و عالی رتبه تولید شده و هم در زمینه یراق آلات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . ما تمام سعی خود را کردیم تا دو سال گارانتی واقعی به شما ارائه دهیم که این مهم در رزومه و خوش نامی ما قابل استعلام است ، صندلی کامپیوتری و میز کم جا برای اتاقهای کوچک ، مجموعه مدیریتی میز و فایلینگ برای مدیران همه در برند برتر .

 
  • مدل : SC712P
  • ساخت : نیلپر
 

نیلپر یکی از قدرتمندترین تولید کنندگان مبلمان اداری در ایران است که توانسته بیشترین تنوع محصولی را در صندلی های گوناگون برای کسب و کار های وطنی بوجود آورد . در بسیاری از کشور های خاورمیانه با وجود اینکه تولید کنندگان در کشور آنها در حال تولید محصولات اداری هستند ، اما از ایران خریداری میکنند و باور دارند که کیفیت نیلپر بسیار بالاست و قطعا نسبت به آن قیمتی مقرون بصرفه دارد .

بازسازی ساختمانی یکی از پر رونق ترین فعالیت های امروز صاحبان املاک در کشور می باشد ، بخصوص در شهر تهران که دیگر ساخت و ساز توجیه اقتصادی ندارد و بسیاری از املاک خالی با قیمت های نجومی هستند ، لذا بصرفه تر است که منازل و املاک خود را بهینه بازسازی کنیم و نسبت به آن مبلمان انتخاب نماییم .

 

لطفا برای سفارش محصول با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . ما در این مجموعه به صورت تمام قد در خدمت شما دوستان هستیم و تمام محصولات اداری شما را تامین می کنیم ، به نحوی که قیمت ما نه تنها از سایر فروشگاه های معتبر در بازار بالاتر نیست بلکه در مواردی امکان تخفیف های ویژه نیز هستیم که با استعلام تلفنی میتوانید از آنها مطلع شوید .