صندلی کنفرانسی سیلا ورق آلومینیوم جوش آرگن c17

صندلی کنفرانسی سیلا ورق آلومینیوم

کد محصول c17

تومان 980.000

راهنما 09126132197

قیمت 980.000

فریم فلزی از پروفیل اختصاصی اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2)  دسته از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) اتصال پایه به صندلی از ورق mm 5 با جوشکاری آرگون کفی و پشتی از جنس فوم سرد با روکش چرم PU مرغوب پایه از لوله به ضخامت mm 2 و فریم اتصال با آلیاژ فلزی (Lm2) با پوشش آبکاری نیکل کرم می باشد .

فریم این صندلی که میبینید مدل سی 17 برند silla از پروفیل فلزی تشکیل شده است که زیر نشیمنگاه ورق میلیمتری آلومینیومی تشکیل شده تا پایه های آن به سادگی جوش آرگون بپذیرد . لذا از استحکام بسیار بالایی برخوردار می شود . همچنین کفی و پشتی را با روکشی از جنس پارچه یا چرم مصنوعی درجه یک میتوان برای شما تولید نمود .

 
  • صندلی کنفرانسی سیلا ویژگی های اختصاصی

  • مدل : c17
  • ساخت : سیلا
  • دارای گارانتی معتبر
  • ضمانت اصالت کالا
  • تنوع رنگی بسیار بالا
 

طرح ها و رنگ های پر مخاطب در انبار نیز موجود میباشد که بدون فوت وقت برایتان در سراسر ایران ارسال می گردد . داخل قسمت نشیمن و پشتی از فوم سرد یا همان پلی یورتان به صورت طبی مطابق با ارگونومی بدن می باشد که با تزریق سرد صورت گرفته است . این نوع صندلی بسیار نرم و راحت و مناسب میز های کنفرانس لاکچری می باشد ، میز و صندلی مناسب برای ساعتها کار ، جاذونکنی فاینگ و کتابخانه تنها با یک تماس راهنمایی یگیرید .

لطفا جهت خرید این محصول و یا استعلام قیمت روز با ما تماس بگیرید . مشاوره رایگان توسط تیم خبره در این زمینه موجب شده تا بسیاری از شما دوستان نظر لطفتان شامل حال این مجموعه شده و هر سال برای تنوع کلیه مبلمان اداری خود را بروز نمایید . این مهم را گران قیمت میدانیم و قدردان شما هستیم .