صندلی کنفرانسی روکش چرم فروش هلگر CC-102-03

صندلی کنفرانسی روکش چرم فروش هلگر

کد محصول CC-102-03

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کنفرانسی با دسته زیگزاگی میله فلزی برند هلگر پایه ثابت و کد cc-102-03 که با تکنولوژی برتر انحنای فلز تولید شده است ، این تکنولوژی امکان تحمل وزن را بسیار بالا میبرد و تا 150 کیلوگرم میتواند یک شخص را روی خود تحمل کند . زیبایی این صندلی به فرم زد زیگ زاگ آن است و همینطور اتصال پشتی به نشیمنگاه آن که حالتی راحت را برای کاربر ایجاد می کند ، صندلی مدرسه ، میز کنفرانس کوچک تجهیزات مورد نیاز آمفی تاتر و سالن همایش تخصص ماست برای خدمت به شما .

ما قصد داریم برای اینکه شما خریدی ساده تر داشته باشید بدون نیاز به حضورتان در بازار و فروشگاه های ما در سراسر تهران ، از هر کجای ایران و حتی کشورهای همسایه بتوانید خریدی مطمئن و ایمن داشته  باشید . این مجموعه توانسته است شیوه هایی ساده برای پرداخت مبلغ کالا برایتان در نظر بگیرد و بدور از تمامی سختی ها و پیچیدگی های سایتهای اینترنتی خریدی سهل داشته باشید .

 

مشخصات صندلی کنفرانسی با پایه های ذیگزاگ

  • مدل : CC-102-03
  • ساخت : هلگر
  • تضمین اصالت کالا
  • امکان ارسال کارت گارانتی با مهر مجموعه از تاریخ فاکتور
 

روکش چرم یا پارچه کدام مناسب است ؟

ما برای محیط های اداری معمولی روکش چرم را به شما پیشنهاد میدهیم چرا که نسبت به پارچه هم قیمت مقرون به صرفه تری دارد و هم موجب دیرتر خراب شدن یا کثیف شدن میشود . مخصوصا اگر از رنگ های تیره مانند مشکی یا قهوه ای سوخته سفاش دهید . البته رنگ های روشن هم بسیار زیبا هستند و در صورتی که کمتر از این صندلی ها استفاده می کنید پیشنهاد خوبی است .

برای روکش پارچه ای بیشتر باید در محیط های لوکس یا فانتزی مورد استفاده قرار دهید . در این محیط ها برای استفاده از روکش پارچه باید کمتر افراد روی آن بنشینند تا کثیف نگردد . یکی از خوبی های پارچه این است که کاربر روی آن عرق نمی کند . اما در صورتی که افراد زیادی در طول هفته یا روز بر روی آن مینشینند ، بهتر است از رنگ مشکی آن استفاده کنید .

 

برای تحویل محصول در سراسر ایران ، در صورتی که این محصول در انبار موجود باشد در تهران ظرف دو ساعت کاری و در شهرستان ظرف 48 ساعت بدستتان میرسد که با استعلام تلفنی موجودی انبار را میتوانید دریافت کنید ، اما اگر موجود نباشد به سرعت سفارش آن به کارخانه هلگر داده می شود و ظرف سه الی 5 روز کاری تولید شده و برایتان ارسال میگردد .