صندلی کامپیوتر پرسنلی چرخدار نیلپر SK712T

صندلی کامپیوتر پرسنلی چرخدار نیلپر

کد محصول SK712T

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی جوان پسند و مدرنیته اداری با شماره شناسایی SK712T برند Nilper در نظر دارد که بخاطر افراد کارشناس و کارشناس ارشد هر سازمانی برای شما به خدمت درآید . این صندلی بسیار طراحی منظمی دارد و امکان ارائه آن بصورت تلفیقی با پارچه توری و چرم میسر میباشد که به تمام نقاط ایران می فرستیم .

تناسب ذهنی و بصری صندلی با محیط شغلی شما و همینطور میزان سرمایه و داراییتان بسیار مهم است . اگر در صنعت سنگ های معدنی مشغول به فعالیت هستید ، بهتر است اتاق بزرگی را برای مدیریت خود انتخاب کنید و با یک میز کنفرانس هشت نفره طوری چیدمان کنید که مقدار بیشتری از دور میز تا دیوارها خالی باشد و اتاق بزرگ بنظر برسد و در نهایت مبلمانی بزرگ با صندلی پرسنلی چرخدار نیلپر پیشرفته و پر امکانات انتخاب کنید ، متناسب با کاربری و دلخواه خود انتخاب کنید صندلی با دسته ، بدون جک با ارتفاعی که شما میخواهید .

 
  • مدل: SK712T
  • ساخت: نیلپر
  • پنج پر فلزی با پوشش کروم- نیکل
  • دسته قابل تنظیم با رویه فوم انتگرال
  • بالابر 10 سانتیمتری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر
 

صندلی کامپیوتر یکی از مهمترین انواع مبلمان اداری می باشد که در سازمان ها و اداره جات دولتی و نیمه خصوصی استفاده میشود . مدیران خرید سازمان ها بسیار سعی دارند که بهترین انتخاب را برای این صندلی ها داشته باشند چرا که افرادی قرار است روی آن بنشینند که یا مدرک کارشناسی دارند یا مدارک بالاتر دانشگاهی که موجب تشخص بیشتر برایشان میگردد .

در کشورهای پیشرفته ای مانند چین که بزرگترین کشور دنیا بشمار می آید و شامل یک میلیارد و سیصد میلیون نفر جمعیت میباشد ، استفاده از دوربین مداربسته با هوش مصنوعی بسیار قدرتمند بسیار رایج است ، به نحوی که شرکت های بیمه برای بالا رفتن امنیت و ضرر کمتر در طولانی مدت بر روی دوربین مداربسته های پلیس سرمایه گذاری نمودند و تمام چشم بادومی ها را در کسری از ثانیه تشخیص داده و شناسایی میکنند به همین دلیل خلاف در چین امکان پذیر نیست .

من با افتخار خدمت گذار توام ، این شغل من است که به شما مشاوره دهم . اگر با من تماس نگیری چطور متوجه ایرادات کارم شوم و بتوانم بفهمم که چرا با من تماس نگرفتی ؟ حتی شده برای انتقاد با من تماس بگیرید . بدان و آگاه باش که من و سایر همکارانم در زمینه مبلمان اداری همه سوالاتت را پاسخ میدهیم و تضمین میکنیم که محصولات با اصالت را در هرکجای ایران که شما بخواهید تحویلتان دهیم .