صندلی کامپیوتر جهت کاربری پرسنلی مبلمان نیلپر SK600X

صندلی کامپیوتر جهت کاربری پرسنلی

کد محصول SK600X

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی بدون دسته مدل نیلپر SK600X توانسته است زیبایی را در عین سادگی ایجاد نماید . معمولا این صندلی با رنگ مشکی مورد پسند مشتریان ما قرار میگیرد که ما تعدادی از آن را در انبار موجود داریم و در صورتی که نیاز شما تعداد بیشتر باشد بین 5 الی 7 روز کاری تولید شده و برایتان ارسال میگردد .

در صورتی که هارمونی رنگ مبلمان و طراحی داخلی محل کارتان دارای اهمیت باشد ، به اصول ابتدایی مانند سه رنگ اصلی شامل قرمز ، سبز و آبی توجه میکنیم چرا که تمام رنگهای موجود در دنیا از ترکیب این سه رنگ بوجود آمده اند . لذا شما میتوانید نسبت به سلیقه خود و نوع نورپردازی محیط ، رنگ نور ها و سایر موارد به انتخاب رنگ صندلی و میز خود بپردازید .

لطفا در جهت بالا رفتن کیفیت تولید نظرات خود را پس از استفاده از این محصولات به ما انتقال دهید . صندلی چرخدار بدون دسته شاید در آن طرف آبها بیشتر از ایران رقابت کند اما بدلیل اینکه کسی اقدام نکرده است ، بسیار مناسب و درست است .ضمانت نامه محصولات نیلپر بسیار معتبر بوده و از ابتدا مورد اطمینان تمامی مشتریانش قرار گرفته است ، صندلی اپراتوری مناسب منشیان و پاسخو گوی تلفنی ، صندلی و میز مناسب تجهیزات آزمایشگاه را نیز از ما بخواهید .

 
  • مدل: SK600X
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر
 

تولید مهمترین نقش را در اقتصاد کشور و بهبود آن دارد ، لذا اگر محصولی باشد که بشود هر شخصی در منزل به راحتی آن را تولید کند و با هفته ای یک روز بازاریابی به صورت مداوم و همیشگی به فروش خوبی در حد درآمد کارمندی برسد ، خب میتوان به اقتصاد آن کشور امیدوار شد به شرطی که محصول نهایی نیز ارزشمند باشد که به جامعه نیز کمک کند و آن فرد مداوما علم مدیریت خود را طبق چارت آموزشی صحیح افزایش دهد .

ارسال غیر حضوری محصولات توسط تیم بسته بندی و حمل و نقل برندبرتر با سرعت بسیار بالا و دقت در کیفیت و ظرافت پروسه های کاری صورت میپذیرد . شاید برایتان سوال پیش آمده باشد چطور از این سایت خرید کنم ؟ ساده ترین راه برای شما در نظر گرفته شده است . تماس بگیرید و مدل محصول را بفرمایید تا به نشانی شما ارسال کنیم ! بدون حتی یک کلیک اضافه .