صندلی چرمی کارمندی و کارشناسی T72i برند معتبر

صندلی کارمندی دفتری اداری لیو اینترنتی

کد محصول T72i

تومان 1.090.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.090.000

  این صندلی چرمی کارمندی دارای پشتی قابل انعطاف و امکان تنظیم مقدار حرکت فنر نسبت به فشار ، دارای ارتفاع قابل تنظیم توسط سیستم کنترل دو وظیفه ای و عرض 50 سانت که در عمق نیز 60 سنانتی متر می باشد . اصطلاحا صندلی پنوماتیک با توان تنظیم ارتفاع در حدود 10 سانتی متر که بتواند به همراه زیبایی منحصر به فرد از عرض بزرگی بهره مند باشد تا در صورتی که درشت اندام هستید با آن بسیار کاریزماتیک تر به چشم بیایید . برای صرف نهار و یک قدم کوتاه در محدوده کاریتان ، کت خود را با قابلیت دسترسی آسان بر دارید و به سرعت به محل کارتان بازگردید .

ادامه فعالیت کاری با وجود یک دفتر کاری کلاسیک و زیبا که مفتخرید در حال فعالیت برای شرکتی بزرگ هستید و جزو کارمندان آن به حساب می آیید . همیشه نباید منتظر هدیه از جانب مدیران باشید ، خودتان نیز برای خودتان ارزش قائل شوید و هدیه تهیه کنید . چه هدیه ای بهتر از یک صندلی چرمی با کیفیت که در طول عمر کاریتان وقتی از صبح تا آخر وقت اداری بر روی آن می نشینید از حالت صحیح اورگونومی بدن حمایت کند ؟

 

مشخصات صندلی چرمی کارمندی و کارشناسی T72i برند معتبر Live

  • دارای چرم مصنوعی با کیفیت بالا و ضد سایش
  • دارای پایه پنج پر با آبکاری نیکل کروم درخشان
  • عرض / طول / ارتفاع : 50 ، 60 و 105 سانت
  • انعطاف پذیری قابل تنظیم پشتی
  • دارای 3 سال گارانتی
 

این صندلی به دلیل داشتن ابر و فوم در پشتی و نشیمنگاهش بسیار نرم و راحت می باشد که به دلیل تولید با تکنولوژی جدید دارای سیستم فوم تزریق پلی اورتان که بدون حرارت و کاملا سرد این عملیات به سرانجام رسیده باعث می شود که در طول عمر و گذر زمان از قطر آن کاسته نشود و فرم صحیح خود را حفظ نماید .

سیستم کنترل دو میدانی با داشتن پنج پر ستاره ای و همچنین فولادین برای برقراری سیستم مکانیزم کنترل دو وظیفه ای کمک می نماید تا به راحتی گردش های نرم را تجربه کنید و میان میز خود غلط های سریع و بدون ضربه بخورید که کارهایتان به سادگی پیش برود . برخی مواقع هم یک دستتان به کامپیوتر است و هم دست دیگرتان در پرونده ها که یک دفعه تلفن زنگ می خورد و باید صندلیتان را جابجا کنید تا به آن دسترسی داشته باشید .

 

برای تهیه صندلی چرمی کارمندی با قابلیت تنظیم پشتی مدل t72i کافیست با شماره تماس ما در بالای صفحه ارتباط بگیرید و درخواست کنید تا به شما راهنمایی های لازم را بدهند و در صورت تایید محصولات مورد نیازتان را برایتان ارسال نمایند .