صندلی کارمندی کارشناسی فوم سرد EC-102-02

صندلی کارشناسی هلگر فوم سرد

کد محصول EC-102-02

تومان 810.000

راهنما 09126132197

قیمت 810.000

صندلی کارشناسی هلگر مدل ای سی 102 خط تیره صفر دو ، شامل امکانات خاص و ویژه منحصر به خود میباشد . این صندلی که از معتبرترین کارخانه صندلی سازی میباشد با دو سال گارانتی عرضه میگردد که در صفحه گارانتی و ضمانت نامه محصولات مبلمان اداری میتوانید شرایط آن را مطالعه بفرمایید . لطفا با ما تماس بگیرید .

اگر جزو مدیرانی هستید که میخواهید برای کارشناسان سازمان خودتان از این نوع صندلی خریداری نمایید ، به شما تبریک میگوییم . چرا که این صندلی انتخاب بیشتر مدیران است و جزو محصولات پرفروش ما محسوب میشود . برخی مشتریان عزیز ما در این سی و اندی سال توانستند ارتباط ماتریس های مدل معماری کلان سازمانی خود را با راحتی صندلی کارشناسان بیابند که بسیار در کاربرد و بازدهی فرایندهای سازمانی موثر و مفید بوده است .

 

ویژگی ها و مزیت صندلی کارمندی کارشناسی

  • مدل: EC-102-02
  • ساخت: هلگر
  • مناسب با ارگونومی بدن انسان
  • راحتی با میزان رضایت بالا
  • گارانتی دو ساله
  • جنس رویه از چرم درجه یک با قابلیت رنگ بندی متنوع
  • استفاده از فوم سرد با کیفیت درجه یک در قسمت نشیمنگاه
 

شما نیز میتوانید در این زمینه از تجربیات مدیران ارشد بزرگترین سازمانهای ایرانی و حتی بین المللی بهره مند شوید و برای کارشناسان خود از صندلی برند هلگر با کد EC-102-02 تهیه نمایید . این صندلی از فوم های با کیفیت و سرد در نشیمنگاه آن استفاده شده که با ارگونومی بدن هماهنگی دارد . لذا کاربر در هنگام مطالعه ، یادداشت و کار با رایانه بسیار آسوده خاطر میباشد ، مبلمان دفاتر کاری پارتیشن فلزی و چوب و شیشه بهمراه نصب در تخصص ماست .

تیم مشاوره این مجموعه با داشتن آموزه های مدیریت بسیار پرتجربه میتواند به سادگی شما را در انتخاب صحیح و همسان با سلیقه شخصیتان راهنمایی نماید . حتی برای چینش لوازم و مبلمان اداری و انتخاب ترکیب بندی و رنگ بندی آن نیز میتوانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت نمایید . این مجموعه محصولات را به کل ایران ارسال مینماید .