صندلی کارمندی نیلپر SK507C دسته فلزی زیبا

کد محصول SK507C

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

خرید محصول SK507C از کارخانه نیلپر کار آسانی است ، این مدل به دلیل داشتن دسته های زیبا و امکان انتخاب رنگ های شاد بسیار مناسب منشی ها و دختران سرزمنیمان است تا با حسی متفاوت از گذشته به کار خود بپردازند . این صندلی با قابلیت تنظیم ارتفاع این امکان را به شما میدهد تا بسادگی نسبت به قد و میز خود آن را تنظیم نمایید .

خرید تجهیزات اداری از میز و صندلی تا سایر لوازم مثل فایل ، کمد و کشو به همراه پارتیشن های مد نظر ، نیاز به داشتن اطلاعات در مورد کمپوزیسیون می باشد ، به زبان ساده تر یعنی اگر اصول ترکیب بندی را ندانیم و انتخاب رنگ کنیم یا چیدمان را به همین ترتیب بدون اطلاعات علمی انجام دهیم . پس از مدت کوتاهی از فضای محیط کارمان خسته میشویم .

دسته های صندلی های نیلپر به سه مدل مختلف میباشد که در همه صندلی ها یکی از این سه مدل استفاده شده است . البته شما میتوانید درخواست دهید که بدون دسته نیز تولید شود . یکی از این سه مدل قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش آن برای کاربر فراهم شده ، یکی دیگر از دسته ها بسیار ساده از پشت نشیمنگاه به سمت بیرون است و دیگری که در تصویر مشاهده میکنید بسیار فانتزی با قوصی زیبا به سمت بیرون آمده است .

 
  • مدل: SK507C
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: پایه چرخدار فلزی با پوشش نیکل،
  • دسته ثابت فلزی با رویه پلاستیکی،
  • بالابر 10 سانتیمتری -
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر بادوام و راحت
 

بسیاری از صاحبان کسب و کارها و حتی منازل یکی از اولین اقدام ها برای سکونت یا شروع کسب را خرید و تجهیز دوربین مداربسته میدانند ، در دنیای تکنولوژیکی امروزی ، سیستم DVR برای ضبط تصاویر و ارسال آنلاین آن در بستر اینترنت وب توانسته کار را برای نظارت و امنیت اماکن مهیا سازد . شما با خرید انواع دوربین مداربسته میتوانید قابلیت های حراست اماکن را بالا ببرید .

دوست من منتظر شنیدن صدای گرمت هستم ، لطفا با ما تماس بگیرید و هر سوالی در مورد دکوراسیون داخلی و مبلمان که داری بپرس . بیشتر از سایت مبلمانی که در بازار موجود است ، تخصص من در مبلمان اداری است و تمامی برند های بازار را از ابتدای فعالیتشان نمایندگی رسمی داریم . این موجب میشود که با قیمتی بسیار رقابتی آنها را تقدیم شما کنیم .