صندلی کارمندی لیو مدل A52m پایه های الکترواستاتیک مشکی

A52m صندلی کارمندی لیو اینترنتی

کد محصول A52m

تومان 810.000

راهنما 02188791090

این صندلی خاص برای کارمندان دارای ابعاد 57 و نیم سانت در عرض ، 60 سانت در عمق و 100 سانت در ارتفاع می باشد که در تنوع رنگی بسیار بالا و با گارانتی 3 ساله Live به فروش می رسد . در این مطلب به معرفی یکی دیگر از صندلی خاص اداری که جزو ملزومات هر اداره ای یا سازمانی چه به صورت خصوصی و چه به صورت دولتی می پردازیم که در زیر مجموعه صندلی های کارمندی برند لیو است ، این صندلی خاص با وزن بسیار کمی که دارد مورد محبوبیت بسیاری از ارگان ها قرار گرفته است . حدود 2 کیلوگرم وزن برای همچین صندلی بزرگ و زیبایی بسیار عجیب است .

لازم به ذکر است که فریم آن از فولاد مدل st37 بهره گرفته است . و همینطور پایه پنج پر آن که از رنگ مشکی روکش الکترواستاتیک می باشد . ضخامت آن نیز به صورت تقریبا 12 میکرون است که به مقاومت بالای آن می افزاید . جک این صندلی خاص کارمند ، تا 12 سانتی متر امکان تغییر ارتفاع را به کاربر می دهد تا نسبت به قد شخص بتوان آن را تنظیم نمود و در نتیجه کف پای کاربر به صورت کامل روی زمین قرار بگیرد .

 

ویژگی های صندلی خاص و بسیار نرم کارمندی لیو مدل A52m با پایه های الکترواستاتیک مشکی

  • دارای جنس مقاوم فولادین
  • روکش زیبای مشکی
  • دارای 3 سال گارانتی
  • فرم استاندارد و مطابق با اصول ارگونومی
  • امکان ارسال به سراسر ایران و خاورمیانه
 

این صندلی مجهز به مکانیزم Tilt می باشد و در جهت چپ و راست امکان چرخش بسیار نرم را به شما می دهد . این صندلی از نشیمنگاه ابری که از جنس فوم می باشد تشکیل شده و باعث می شود که به دلیل ساخت سرد آن از افتادگی و فرورفتگی آسیب نبیند و در طول زمان همین استحکام و تو پری را برای خود حفظ کند ، ما در ادامه این متن بیشتر به معرفی این صندلی کارمندی می پردازیم .

امکان استفاده از روکش پارچه یا چرم مصنوعی درجه یک به انتخاب مشتری که هر دوی آن ها تا بیش از 50 هزار سایش را تحمل می نمایند و موجب آسیب و یا پوسیدگی نمی شود . همچنین گارانتی این صندلی خاص و بادوام کارمندی دارای سه سال فرصت است که هر گونه مشکلی برای آن پیش بیاید که جزو ضوابط نوشته شده در پشت کارت باشد مورد تایید قرار گرفته و خدمت رسانی صورت می پذیرد .

 

برای سفارش این صندلی خاص و بسیار نرم کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده ، درخواست بفرمایید تا اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند ، همچنین برای ارسال محصول به محل مورد نظر شما امکان انتخاب و ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود دارد .