صندلی کارمندی لیو دارای چرخ و جکدار روکش چرم پارچه

صندلی کارمندی لیو چرخدار جکدار روکش

راهنما 09126132197

صندلیهای جدید کارمندی لیو در سایز ها و فرم های متنوع تولید می شوند که برخی از آنها با صفت کارشناسی همراه هستند ، مدل صندلیهای جدید صرفا کارمندی از قیمت مقرون به صرفه تری بهره مند هستند و سری محصولات کارمندی که با پسوند کارشناسی نیز همراه می شوند ، با امکانات بالاتری تولید شده و قابلیت های بیشتری دارند . برخی دیگر از صندلیهای جدید کارمندی Live با پسوند اوپراتوری به بازار عرضه می شود .

مثلا مکانیزم این ردیف از صندلیهای جدید به دوگونه مختلف است ، یکی از مکانیز هم به دو حالته معروف است که با چپ و راست شدن صندلی به صورت نرم باعث استفاده های مختلف از آن می شود و کمی هم به سمت عقب انعطاف پذیری دارد . اما در مکانیزم سینکرون پیشرفته  که به 4 حالته معروف است می توان به هر طرفی آن را سوق داد و توسط ضامن ها به سادگی تنظیم نمود .

   

انواع صندلی کارمندی لیو راهنما و نکات مهم قبل از خرید و قیمت

  • انواع A52 کارمندی
  • سری های B52 کارمندی
  • مدل های D52 کارمندی
  • صندلی های S62 کارمندی
  • سبک های I72 کارمندی
  • انواع T72 کارشناسی
  • صندلی های H72 کارشناسی
  • مدل های Q32 اوپراتوری
 

تنوع رنگی بالای این سری محصولات که هم در روکش های پارچه و چرمی آن امکان پذیر است و هم در قسمت های پایه پنج پر که بین استیل براق و درخشنده و حتی رنگ مشکی الکترواستاتیک که جذابیت بالایی دارد ، می توانید انتخاب نمایید . رنگ های روکش های پارچه و چرم شامل 77 رنگ مختلف می شود که در برند های رغیب یکی از منحصر به فرد ها به شمار می آید .

جک این نوع صندلی های به صورت کورس و گازی هستند که توسط ضامن کناری صندلی به سادگی می توان ارتفاع آن را نسبت به قد شخص تنظیم نمود ، تا کف پاهای کاربر به صورت کامل روی زمین قرار گیرد و احساس راحتی داشته باشد . همچنین چرخ های صندلی های کارمندی لیو به صورت کاملا روان موجب می شود تا شما بتوانید بر روی زمین به همراه صندلی حرکت کنید و به تمام قسمت های میز خود اشراف داشته باشید ، صندلی های اداری مسکونی ، صندلی لابی ، میز کنفرانس چهار نفره الا 32 نفره برای بازبینی در سایت جستجو نمایید .

مدل های مختلفی در این نوع صندلیهای جدید با مکانیزم سینکرون 4 حالته وجود دارد که در بالا کد های آن ذکر شده و شما می توانید به سادگی در زیر این مطلب آن ها را دنبال کنید و اطلاعات دقیق تری نسبت به آن ها به دست بیاورید . همچنین تمامی محصولات امکان سفارش حضوری و غیر حضوری را دارند که در صورت نیاز به اقسا نقاط ایران ارسال می شود ، بسیاری از مشتریان در این ترافیک و شلوغی شهر بیشتر راغب هستند تا ما برایشان محصولات را ارسال کنیم تا اینکه خودشان حضوری بخواهند به شو روم های ما بیایند .

 

برای سفارش صندلیهای جدید برند لیو کارمندی به سادگی می توانید با شماره راهنما ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را انجام دهید . کارشناسان تلفنی ما با تجربه فراوان در راهنمایی و انتخاب تجهیزات ادرای نسبت به محیط شما مشاوره رایگان داده تا بتوانید از میان گستردگی محصولات انتخاب صحیح تر و راحت تری داشته باشید .