صندلی کارمندی طبی ترکیب فلز فوم سرد پلاستیک فشرده F610

صندلی کارمندی طبی پلاستیک فشرده

کد محصول F610

تومان 750.000

راهنما 09126132197

قیمت 750.000

 

صندلی کارمندی طبی کد F610 با طراحی بسیار زیبا و کاربری راحت تولید تیم حرفه ای راحتیران است ، این صندلی با پشتی بلند طراحی شده و مناسب منشی یا کارمندان رتبه بالای مجموعه می باشد ، دسته های این صندلی حالت شکل حرف تی انگلیسی را دارد و پایه های فلزی براق که از روکش کروم به رنگ نقره ای زیبایی تبدیل شده است .

گارانتی در محصولات مبلمان بسیار مهم است ، مثلا اینکه شما بتوانید به سادگی در صورت شکستگی قطعه ای مانند چرخ ها ، از شرکت بخواهید تا برایتان تعویض نماید . همچنین برخی دیگر هستند که به دلیل خرید محصولات از فروشگاه های نامعتبر ، گارانتی به آنان تعلق نگرفته است و در صورت بروز مشکل هیچ کس پاسخگوی آنها نخواهد بود .

 
  • مدل: F610
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم سه حالته دسته تنظیمی انتگرال و پایه کروم
 

امروز روز دیگر رقم های مبالغ یک دست مبلمان اداری با کیفیت با متریال کامل و مستحکم که درجه یک باشد ، بسیار بالا رفته است و در صورتی که کسی کم دقتی کند ، قطعا متضرر مبالغ هنگفتی میشود . از طرفی قیمت های ما برای افراد خارج از کشور که درامد ارزی دارند بسیار بصرفه است ، پشتی صندلی کارمندی طبی که تا پایین نشیمن میرود از زیبایی خاصی برخوردار است ، سایر محصولات مبلمان اداری را در قسمت جستجوی سایت بیابید  مبل خانگی ، مبلمان تختخواب شو ..

ارسال بار به اربیل عراق ، هرات و کابل افغانستان و سایر کشورهای همسایه از تخفیف ویژه برخوردار است . همچنین تهران از جلال آل احمد تا دریاچه چیتگر و شهرک گلستان ، همینطور از میدان رسالت تا شهرک امید و پارک جنگلی لویزان ، حتی خارج از تهران هر شهر یا شهرستانی ، ارسال بار مبلمان اداری در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد که با یک تماس به ما سریعا دستور شما اطاعت میشود .