صندلی کارمندی طبی طراحی ارگونومی CF610

صندلی کارمندی طبی طراحی ارگونومی

کد محصول CF610

تومان 695.000

راهنما 09126132197

قیمت 695.000

خرید صندلی های کنفرانسی به شیوه ای متفاوت است و این محصول شبیه به صندلی کنفرانسی است ولی بخاطر طراحی ارگونومی به صندلی کارمندی طبی معروف است چرا که هم پشتی آن تنظیم میشود و هم دسته های قابل تنظیم دارد . مثلا اگر شما قدتان بلند باشد به ارتفاع متفاوتی برای دسته های صندلی نیاز دارید نسبت به کسی که قد کوتاهی دارد ، این مجموعه راهنمای شما می باشد .

هدف شما مشتری عزیز ایجاد چه نوع محیطی می باشد ؟ صمیمی باشد همانند کافی شاپ یا میخواهید محیطی سرشار از آهنگ سکوت باشد مانند کتابخانه ؟ حتی ممکن است محیطی پهناور و سلطنتی مانند اتاق های آمریکایی ها که بسیار بزرگ و فقط یک میز داخلش وجود دارد و نهایتا یک نیم ست مبل ، همچنین ممکن است مثل ژاپنی ها اتاق های بسیار پهناور فلت با سقف بلند که بقل به بقل میز و آدم در آن هستند .

 
  • مدل: CF610
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: پایه کنفرانسی کروم دسته تنظیمی انتگرال
 

تمام این ها به سلیقه ، نگرش ، فلسه و از همه مهمتر کاربردی بودن در صنف شما برمیگردد که میتوانید با یک معمار و طراح دکوراسیون با تجربه صحبت کنید و مشاوره بگیرید ، امروز با امکاناتی چون اسکن سه بعدی محیط و یا آبجکشن سازی در نرم افزار های سه بعدی پیشرفته مانند 3ds Max که میتوانند قبل از اجرا ، تصویر نهایی کار را به شما کاملا رئال و واقعی نشان دهند ، ارائه خدمات صندلی روکش چرمی پارچه ای ، میز شیشه ال دار به شما شهروندان گرامی .

برای سفارش محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست ارسال کنید ، این محصول امکانات فوق العاده ای دارد که در تماس تلفنی میتوانیم کامل برایتان شرح دهیم . مشاوره ما چه حضوری چه حتی غیرحضوری رایگان است . مشاوره غیرحضوری ما بسیار تکنیکی و حرفه ای با روشها و متد های روز دنیا انجام میشود که بسیار بصرفه تر از مشاوره حضوری برایتان رقم می خورد .