صندلی کارمندی SK700B ساخت نیلپر پوشش الکترواستاتیک

کد محصول SK700B

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی چرخدار با پایه پنج پر پلاستیکی و دسته های فلزی با پوشش الکترواستاتیک مشکی رنگ و رویه پلاستیکی که به کد SK700B معروف هستند . این صندلی کارمندی در کارخانه نیلپر تولید میشود و دارای فرم یکپارچه از پشتی تا نشیمنگاه می باشد . چین و چروک منظیمی به صورت خط های افقی در قسمت لولای پشتی کار شده که به زیبایی آن افزوده است .

ترکیب رنگی میز و صندلی با نور محیط باید ست شود . البته موارد دیگری نیز در دکوراسیون هستند که باید به رنگ آنها نیز توجه شود اما مهم است که اگر رنگی به عنوان مکمل در حال استفاده می باشد ، آن رنگ کمتر استفاده شود . مثلا در ترکیب مکمل زرد و بنفش بهتر است بنفش رنگ غالب باشد و زرد کمی به کمک آن بیاید که توسط نور اسپات زرد این مهم میتواند اعمال شود .

فعالیت های کاری هر شخصی در هر صنفی و در هر جایگاهی متفاوت است ، برخی هنرمند هستند ولی باید با نرم افزار های کامپیوتری هنر خودشان را به نمایش بگذارند ، برخی نیز هنرمند فیزیکی هستند و باید با دست و جسم خود هنرشان را ارائه کنند ، برخی مدیر هستند و مطالعه بیشتر وقتشان را پر میکند .

 
  • مدل : SK700B
  • ساخت : نیلپر
  • توضیحات: پنج پر فلزی با کاور پلاستیکی
  • دسته ثابت پلاستیکی
  • بالابر 12 سانتی متری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر کارآ و شیک
 

کنترل مداوم سلامتی مخصوصا برای سالمندان عزیز کشورمان جزو ضروریات است . سالمندی هم همانند جوانی یکی از دوران زیبای زندگی است ، حال چه در خانه باشد و چه در خانه سالمندان که نشاط و خوشی اش در خانه سوت و کور و تنها بسیار بالاتر است ، همچنین شما میتوانید تجهیزات پزشکی مورد نیازتان را نیز تهیه کنید تا از سلامتی خود اطمینان داشته باشید ، دکوراسیون و مبلمان مناسب مدرسه صندلی و میز نوشت افزاری ، تجهیز سالن آمفی تئاتر ..

 شما دوست عزیز ! از تو ممنونم که به این مقاله توجه کردی و اجازه دادی خدمت گزار تو باشم . حالا میتوانی با خیال آسوده برای پرسیدن سوالات بیشتر با شماره من تماس بگیرید . ما با همکارانمان با اشتیاق از صبح تا شب منتظر تماس شما هستیم و امیدواریم که همیشه همینقدر با انگیزه باشید . تمامی محصولاتمان در محل در سراسر ایران به شما عرضه می کنیم .