صندلی کارمندی بدون دسته اصلاح ساختار نشستن آرگونومیک

آرگونومیک اصلاح نشستن صندلی کارمندی

کد محصول IK201

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی حرفه ای کارمندی بدون دسته - صندلی IK201 ساخت شرکت ایستا از آنجا که بر اساس اطلاعات کاربردی آرگونومی ساخته و پرداخته شده است لذا مناسب برای کارمندان با ساعات کاری زیاد میباشد . این صندلی حرفه ای زیبا با اصلاح حالت نشستن کاربر فشار اضافی را از ستون فقرات کاربر دور میکند و سلامتی طولانی تری برای شما به ارمغان خواهد آورد .

برخی کارمندان به دلایل مختلفی از دسته های صندلی های خود رنج می برند و از مسئول تاسیسات اداره خواهش می کنند که دسته های صندلیشان را باز کنند و بگذارند کارمندان راحت تر با صندلی بدون دسته به کارهایشان برسند . این موضوع بیشتر در خانم ها دیده می شود چرا که به دلیل آرگونومی بدنشان و بزرگ بودن اندام نشیمنگاه ، دسته های صندلی به آن ها فشار آورده و در مدت زمان طولانی اذیت می شوند .

 

البته آقایان چاق و با جثه بزرگ نیز همین معضل را دارند ، این صندلی حرفه ای چرخ دار که هم از سایز متوسطی برخوردار است و هم با اصول آرگونومیک مطابقت می کند ، برای راحتی فرم بدن شما طراحی شده و می توانید از مدیران مجموعه خود درخواست کنید ، چند عدد از این صندلی های متناسب با بدن انسان را تهیه کنند و برای افراد حساس امکانات تخصصی فراهم آورند .

این صندلی حرفه ای ، تولید کارخانه جات ایستا می باشد . کارخانه ایستا یکی از برترین و بزرگترین تولید کنندگان مبلمان اداری با رعایت ضوابط بین المللی آرگونومیک و استاندارد های جهانی توانسته است بسیاری از هومطنان کشورمان را مشغول به کار کند و سهم بسزایی از عدم اشتغال را در کشورمان برطرف سازد ، لطفا از سایر صندلی بااندازه متغیر ارتفاع ، صندلی چرخدار نیز دیدن نمایید .

این صندلی حرفه ای با جک کورس که توان تغییر ارتفاع تا ده سانتی متر را دارد به راحتی توسط ضامن مربوطه بالا یا پایین می روند . پشتی صندلی نیز با داشتن فنر مخصوص و قابل کنترل ، شما می توانید حالت مکانیزم نوسانی آن را تنظیم کنید که با فشار به پشتی چه مقدار تاب بخورد و عقب برود ، همچنین پایه های پنج پر آن نیز با آبکاری تخصصی به شفافیت و خصوصیت ضد زنگ زدگی مجهز گردیده است .

قسمت داخلی این صندلی که از ترکیب فولاد و چوب مقاوم شده می باشد با فرم تغییر ناپذیر آرگونومیک و طراحی حرفه ای این رده از رسته محصولات ، و استفاده از فوم ابری بسیار نرم و راحت برای قسمت نشیمنگاه و پشتی ، منجر به احساس آرامش شما بر روی صندلی می شود . این مهم به کمک و همت مهندسین ایرانی در کارخانه ایستا صورت گرفته است .

 

برای سفارش صندلی کارمندی ایستا چگونه می توانید اقدام کنید ؟

به سادگی فقط با شماره تلفن بالای همین قسمت از سایت تماس بگیرید و درخواست کنید تا این صندلی حرفه ای فاقد دسته کارمندی و یا هر محصول مورد نظرتان در هر کجای ایران یا در هر جای شهر تهران از رسالت ، سعادت آباد ، تجریش ، انقلاب تا ونک که هستید ، به شما تحویل دهیم .