صندلی کارمندی سیلا k13D با کلاس فوم پلی اورتان

صندلی کارمندی با کلاس فوم پلی اورتان

کد محصول k13qd

تومان 630.000

راهنما 09126132197

قیمت 630.000

کف و پشت صندلی k13D از جنس PPR60 و فوم پلی اورتان با قابلیت تنظیم ارتفاع ، روکش صندلی از چرم PVC مرغوب ، فریم فلزی اتصال کف و پشت از لوله ضخامت mm 2 با فرم بیضی و پوشش آبکاری نیکل کروم و  مکانیزم سینکرونایز با قابلیت تنظیم زاویه برای کف و پشت ، همچنین پایه از لوله ضخامت 2 میلیمتر با فرم اختصاصی دسته از لوله بیضی و قابلیت تنظیم ارتفاع جک صندلی با کورس cm10 می باشد .

همچنین از لحاظ طراحی همانطور که در تصویر میبینید ، کارشناسان سیلا برای راحتی کاربر قسمت های فرورفتگی را روی نشیمن صندلی تعبیه نمودند که افراد با جثه بزرگ نیز بر روی آن راحت باشند ، چرا که کلیت صندلی از فرم کوچک جثه ها است اما با وجود دو قسمت فرورفته ، افراد با ران های بزرگ نیز بر روی آن میتوانند بنشینند که در این سال تجربه ما نشان داده که بیشتر این صندلی مناسب ارگونومی و آناتومی زنان بوده است ، برای اطلاع از کاربردهای صندلی حرفه ای ، میز و فایلینگ کارمندی و تجهیزات اداری مدیریتی کافیست در قسمت جستجو پیگری نمایید .

 

صندلی کارمندی با برند Silla به همراه گارانتی اصلی

  • مدل: k13D
  • ساخت: سیلا
  • راحتی در هنگام نشستن طولانی
  • پرکننده کمر و کناره های بدن
  • طراحی زیبا و چشم نواز
 

صندلی ارگونومیک مدیریتی یعنی چه ؟

به صندلی که دارای اصول مهندسی شده برای پر کردن فضاهای بین بدن و صندلی داشته باشد که کاربر امکان رها سازی عضلات خود را روی آن داشته باشد تا وزن شخص در قسمت های مختلف بدن او تقسیم شده و فشار به یک ناحیه خاصی از بدن نباشد ، صندلی ارگونومیک گفته می شود . این صندلی از راحتی چندین برابر در طولانی مدت نسبت به سایر صندلی های عادی دارد .

همه ما تجربه های گوناگونی برای استفاده از انواع صندلی اداری داشته ایم اما صندلی های حرفه ای قطعا در طولانی مدت کیفیت خود را به ظهور میرسانند . اینکه شما بتوانید تشخیص درست را از میان نمایندگان فروش داشته باشید که کدام صندلی مناسب جثه و اندام شما می باشد و نسبت به کاربری شما در یک راستا است بسیار مهم می باشد تا در مدت زمان هشت ساعت در روز یا بیشتر آسیب نبینید .

 

مشتاقانه منتظر صدای گرمتان هستیم . این مجموعه با داشتن مدیریت پرسابقه در زمینه مبلمان اداری ، توانسته است تمامی برند های مطرح ایران و جهان را با قیمتی مقرون به صرفه و رقابتی ارائه نماید .