صندلی کارمندی یعنی چه ؟ تولیدات برترایرانی همراه قیمت

صندلی کارمندی پرسنلی اداری دفتر کاری

راهنما 02188791090

برند های لیو ، نیلپر ، اروند ، سیلا ، راد سیستم ، رایانه صنعت ، آریکا ، آکام و غیره که صندلی های کارمندی آن از فرم ، اندازه و استایل عمومی و عامه پسند بهره مند هستند ، موجب خرید تیراژ بالای سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی می گردد که شامل تخفیفات ویژه ما نیز می شود . انواع صندلی های مختلفی در بازار وجود دارد که یکی از پرکاربرد ترین و پرفروش ترین آنها صندلی کارمندی محسوب می گردد . ما در این مقاله به معرفی جامعی از محصولات موجود در بازار می پردازیم که شما با دید بازدتر و صحیح تری در عین سادگی محصولات مورد نیازتان را از میان طیف عظیم صندلی های کارمندی انتخاب کنید . این محصولات شامل برند های گوناگون ایرانی و خارجی می شود که در ادامه بیشتر به آن می پردازم .

 

صندلی کارمندی یعنی چه ؟

اکر بخواهم تعریف دقیقی از صندلی کارمندی ارائه دهم که نسبت به کارشناسی و حتی اوپراتوری تمیز داده بشود ، باید اینگونه بیان کنم که صندلی هایی برای کار با شرایط استاندارد بین المللی از جمله شکل ظاهری ، اندازه ، فرم ، راحتی و غیره که در میان مردم به صورت عامه پسند می باشد و اکثریت کاربران نسبت به سایز اندام و سلیقه از آن استقبال می نمایند و در عین حال از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار هستند که صاحب کسب و کار بتواند تیراژ بالایی از آن را برای پرسنل خود خریداری نماید .

در این تجربه بیش از 40 سال ما برای تجهیز مبلمان اداری ، متوجه شدیم که مدیران ارشد و حتی میانی سازمانهای خصوصی و دولتی به صورت اختصاصی صندلی هایی متناسب با هیکل و جثه خود را خریداری می نمایند و به صورت تعداد بالا برای همه مدیران از یک صندلی خاص تهیه نمی شود . همین طور برای افراد متخصص و کارشناس مصداق دارد ، اما برای سایر پرسنل از منشی تا سایر کارمندان یک صندلی خاص را به تعداد زیاد در اختیارشان قرار میدهند .

 

انواع برند های ایرانی و خارجی موجود در بازار

  • لیو
  • نیلپر
  • اروند
  • سیلا
  • راد سیستم
  • رایانه صنعت
  • آریکا
  • آکام

برندهای مبلمان و صندلی کارمندان که در بالا نام برده شد از برترین های ایران هستند البته ما مدل های خارجی را نیز ارائه می کنیم که می توانید از باکس جستجوی بالای سایت آن را پیدا کنید ، همچنین این مجموعه با سابقه بالای 40 ساله خود توانسته است از تمامی برند های مطرح ایران و دنیا نمایندگی فروش مستقیم اخذ نماید و با قیمتی بسیار رقابتی محصولات را عرضه کند .

برای انتخاب از بین برند های مورد نظرتان کافیست به پایین همین مطلب بروید و سایر برند ها را تماشا کنید . اطلاعات کاملی نسبت به هر دسته از محصولات و حتی تک تک صندلیهای کارمندی موجود در بازار را برایتان گردآوری کردیم تا نسبت به اطلاعات بتوانید از بین آنها انتخابی راحت تر و صحیح تر داشته باشید . ما با خرید غیر حضوری می توانیم قدری حتی کم در پاکیزه ماندن هوای شهرمان موثر باشیم .

 

برای سفارش صندلی کارمندی و یا حتی میز و سایر تجهیزات اداری ، می توان با شماره تماس راهنما زنگ بزنید و هم از مشاوره رایگان کارشناسان برندبرتر بهره مند شوید و هم آدرس خود را در هر کجای ایران پهناور به ما بدهید تا برایتان ارسال کنیم .صندلی کارشناسی هلگر فوم سرد

کد-محصول EC-102-02

تومان 810.000

صندلی کارشناسی هلگر مدل ای سی 102 خط تیره صفر دو ، شامل امکانات خاص و ویژه منحصر به خود میباشد . این صندلی که از معتبرترین کارخانه صندلی سازی میباشد با دو سال گارانتی عرضه میگردد که در صفحه گارانتی و ضمانت نامه محصولات مبلمان اداری میتوانید شرایط آن را مطالعه بفرمایید . لطفا با ما تماس بگیرید . ...ادامه مطلب