صندلی کارمندی ارزان قیمت کارآیی و کیفیت خوب F70

صندلی کارمندی ارزان قیمت کیفیت خوب

کد محصول F70

تومان 710.000

راهنما 09126132197

قیمت 710.000

صندلی هایی با دسته های بسیار ظریف کیفیت خوب و زیبا که طراحی آن توسط گروه طراحان خلاق و خوش ذوق راحتیران صورت گرفته است ، این صندلی امکان ارائه با روکش چرمی در قسمت پشتی و نشستن را میدهد . طرح منحنی آن بسیار دیدنی و بانمک است که بسیاری از مردم آن را میپسندند . کد محصول F70  را در خاطر بسپارید تا به پشتیبان تلفنی ما اطلاع دهید .

ممکن است در حال حاضر بودجه نداشته باشید و یا بخواهید که آن را برای مبلمان اداری خود تامین نمایید ، خب ما با شماییم تا این اتفاق مهم رخ دهد . مثلا میتوانید وامی از جایی دریافت کنید و یا حتی از بودجه بندی موارد دیگر بزنید ، چرا که صندلی و میز های استاندارد هم در ذهن و چشم مخاطب تاثیر وضعی و آنی دارند و هم در راندمان کار پرسنل تاثیر مثبت خواهند گذاشت .

  • مدل: F70
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم سه حالته دسته و پایه کروم

سرمایه گذاری کنید با خرید درست و صحیح مبلمان اداری !  صندلی آزمایشگاهی مدارس ؟ میپرسید چگونه ؟ خب ما به شما این نوید را میدهیم که اگر از محصولات درجه بازار خریدتان را انجام دهید ، ممکن است مبلغ بیشتری پرداخت کنید اما آن مانند دلار یا طلا تبدیل به سرمایه شما میشود . شما اگر چند نکته را به پرسنل خود آموزش دهید و برای انجام دادنش پاداش تایین نمایید ، سال دیگر همین موقع صندلی ها مثل روز اولشان خواهند بود و میتوانید همه را به قیمت خوبی بفروشید و برایش مشتری پیدا کنید و با کمی افزایش مبلغ به خرید دست نو محصولات جدید کارخانه بپردازید ، میز و نمیکت صندلی مناسب آموزشگاه کنکور را نیز از ما بخواهید .

لطفا در جهت فعالیت های خرید یا مشاوره مبلمان اداری با ما تماس بگیرید . ما با افتخار در خدمتتان هستیم و برای شما محصولات ارزنده ای ارائه میکنیم . این محصولات شامل مواردی چون صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ارزان ، صندلی کنفرانسی ، صندلی اپراتوری ، صندلی دانشجویی و دانش آموزی و انواع میز و کمد و فایل و کتابخانه که همه آنها در هر سازمانی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .