صندلی کارشناسی دارای دسته چرم خوش دوخت ۲۰۱۶

صندلی کارشناسی دارای دسته خوش دوخت

کد محصول 2016

تومان 1.350.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.350.000

صندلی موجود در عکس با اینکه جثه پهنی دارد اما جزو مدل های کارشناسی است ، کد محصول 2016 دارای دسته های چوبی و پایه های چوبی می باشد و روکش قسمت نشیمنگاه و پشتی نیز بسیار خوش دوخت از جنس چرم می باشد ، همچنین بسیاری از مدیران عالی رتبه کشور نیز از این مدل استقبال فراوانی کرده اند .

همانطور که نورپردازی برای محیط کار بسیار مهم و تاثیر گذار است و در عین حال با کمترین هزینه بیشترین تاثیرات را بر روی عوامل و پرسنل می گذارد ، مبلمان اداری نیز از این مزیت ها برخوردار است . حتی علاوه بر موارد فوق الذکر ما بر این باوریم که میتواند 80 درصد راندمان کاری را در یک سازمان یا شرکت بالا ببرد ، انواع دکوراسیون مبلمان با چهارچوب بادوام ، پارتیشن و پراراوان در مبلمان برند برتر پذیرای شما هستیم .

 

اطلاعات کامل صندلی کارشناسی با دسته و پایه چوبدار

  • مدل : 2016
  • ساخت : اروند
  • کارشناسی با دسته و پایه چوبی جکدار
  • دارای سه سال گارانتی معتبر
  • ارسال به سراسر ایران
  • خرید با پشتوانه خدمات پس از فروش
 

مخصوصا ترکیب بندی یا کمپوزیسیون مورد استفاده در محیط اداری از تنوع رنگی و انتخاب تعداد و نوع رنگ میز ها ، دیوار ها ، نور ها و غیره تا چیدمان ، نوع پارتیشن ، درب های ورودی و اتاق ها و غیره روی روحیه و نحوه فعالیت کارمندان تاثیرات مستقیم دارد که در نهایت موجب حس و حالی متفاوت در افراد شده و قطعا نتایج کاری را تحت الشعاع می گذارد .

همینطور در این موارد ذکر شده هارمونی رنگ از مهمترین آنها می باشد که نسبت به روانشناسی مشتریان مجموعه شما و حتی روانشناسی کارمندان شما میتوانید انتخاب دقیق تری داشته باشید . برای مثال یک استارتاپ که فعالیت های هنری مثلا یک شبکه تلویزیونی اینترنتی راه اندازی کرده بهتر است هارمونی رنگ متنوع برای هر واحد از شبکه تلویزیونی نسبت به خودش در نظر بگیرد .

 

همینطور یک کارگاه ریخته گری یا شیشه گری از لوازم اداری برای نشستن ، یادداشت کردن ، بررسی کردن ، استفاده از کامپیوتر و غیره را متفاوت از یک شرکت مهندسی ساختمانی باید انتخاب نماید . پس مشاوره در این زمینه از خرید محصولات بسیار مهم تر است . البته تمامی موارد بالا 50 درصد انتخاب های شما را در بر میگیرد و 50 درصد دیگر به سلیقه و بودجه شخص تصمیم گیرنده مربوط میشود .

بسیاری از مدیران ، معاونین ارشد خود را مسئول انتخاب مبلمان ادرای می کنند که بتوانند از فرصت و زمان خود بیشتر بهره مند شوند ، لذا بدلیل اطلاع از خوش سلیقگی آن شخص و نزدیک بودن نظرات خودشان بهم ، او را مسئول به انتخاب و خرید محصولات اداری می نماید ، ما در این مجموعه قبل از فاکتور به شما مشاوره رایگان مهندسی شده ارائه می نماییم سپس محصولات را برایتان در سراسر ایران تحویل میدهیم .