صندلی کارشناسی اروند مبلمان اداری برتر فروش اینترنتی

صندلی کارشناسی اروند مبلمان اداری

راهنما 09126132197

صندلی کارشناسی اروند ، مهمترین تفاوتی که با مدل های مدیریتی این کارخانه بزرگ دارد در سایز و جثه صندلی های و در چند طرح نیز به طور کامل و کلی متفاوت از مدل های دیگر است . این صندلی ها که به صورت سفارشی نیز امکان تولید دارد ، شما میتوانید به سادگی درخواست دهید که بدون چرخ با پایه ثابت در انواع گوناگون تولید شده و یا با روکش چرم یا پارچه ای به دست شما برسد .

به صندلی کارشناسی اروند نام دیگری نسب میدهند ، یعنی برخی میگویند صندلی کارشناسی و برخی دیگر این نوع صندلی را کارمندی صدا میزنند . در هنگام خرید اگر با این اصطلاح روبرو شدید بدانید که تفاوتی با یکدیگر ندارند . طرح های مد در این یکی دو سال اخیر مدل های توری دار می باشد که از جذابیت و راحتی خاصی برخوردار می باشد .

 

صندلی هایی که در پشتی و نشیمنگاهشان از توری استفاده شده ، اصول ارگونومی را به صورت کامل تری رعایت مینمایند و ممکن است شما احساس کنید هر لحظه امکان پاره شدن آن وجود دارد ، اما بعد از مدتی استفاده متوجه میشوید اصلا این اتفاق به این راحتی ها نمی افتد ، مگر اینکه جسم نوک تیزی به صورت بسیار محکم آن را پاره کند ، مانند چاقویی که با حرکت عقب و جلو در وسط آن بپردازد .

پس بغیر از این مورد امکان خراب شدن یا پاره شدن توری صندلی های کارمندی یا سایر مدل ها وجود ندارد ، لذا در صورتی که میخواهید آن را تمیز نمائید از دفترچه راهنما کمک بگیرید و طبق آموزش کوتاهی که برای هر صندلی به صورت اختصاصی نوشته شده است پیش بروید . حتی در صورت نیاز میتوانید هر چند وقت یکبار از ما بخواهید تا هزینه بسیار جزئی ، توری صندلی را برایتان کاملا تعویض نموده و تور نو نصب کنیم .

این درخواست شما هم موجب نو شدن صندلی با کمترین هزینه می شود و هم باعث تغییر رنگ در صورت علاقه می گردد که برای تنوع و بالارفتن روحیه پرسنل نیز کارامد است . مدیریت کارامدی هر سازمان علاوه بر بررسی کیفیت خدمات و محصولات ، به اینگونه مسائل نیز باید توجه ویژه داشته باشد ، چرا که صندلی و میز های پرسنل و همینطور دکوراسیون محل کار اجزا بسیاری دارد که اگر طبق اصول پیاده سازی شود ، مشتریان و عوامل درونی سازمان تا سال ها بدون دغدغه و خستگی از محیط به کارشان ادامه میدهند .

 

برخی مدل های صندلی کارمندی اروند با گارانتی ویژه شامل کدهای : 3414 ، 5814 ، 5514 ، 5912 ، 3314 ، 5612 ، 2612 ،3814 ، 2414 ، 3612 ، 2016 ، 1914 ، 4412 و 3214 که هر کدام از طرفداران خاص خودش دارد و چند مدل نیز عام پسند میباشند که تمامی افراد جامعه از این مدل ها بدلیل سادگی و کاربردی می پسندند . شما میتوانید برای مشاوره و اطلاعات بیشتر به شماره راهنما تماس گرفته پس از انتخاب سفارش دهید تا به سرعت محصولات در سراسر ایران تحویلتان گردد .

 

از کارشناسان ما درخواست کنید که به صورت غیر حضوری خریدتان را آسان تر از همیشه انجام دهید .

چرا که در این هوای پاک و بارانی بهتر است محافظ آن باشیم و با سفر های غیرضرروی آن را کثیف نکنیم .

 

صندلی کارشناسی دارای دسته خوش دوخت

کد-محصول 2016

تومان 1.350.000

صندلی کارشناسی با پایه و دسته چوبی پهن کد 2016 اروند بسیار راحت با جک حرفه ای و چرخدار ، از نظر ابعاد و سایز بسیار پهن و جادار که با روکش چرم طرح بسیار شیک دوخته شده است . .. صندلی موجود در عکس با اینکه جثه پهنی دارد اما جزو مدل های کارشناسی است ، کد محصول 2016 ...ادامه مطلب

خرید محصولات اروند انتخاب روکش صندلی

کد-محصول 3612

تومان 1

صندلی کد 3612 اروند از سری محصولات کارشناسی ، خرید محصولات به صورت غیر حضوری با امکانات بالا مانند جکدار با مکانیزم سینکرونایز و امکان انتخاب روکش چرمی و پارچه ای که با تنوع رنگی بالا برای سفارشات سنگین .. صندلی کارشناسی مدل 3612 اروند با داشتن امکاناتی مانند جک مکانیز سینکرونایز و ظاهری زیبا ، شیک و منحصر به ...ادامه مطلب

کد-محصول 2414

تومان 1

صندلی کارشناسی شیک و قیمت مناسب با امکان ارسال اینترنتی کد 2414 چرخدار با فریم و پایه های فلزی براق و  دسته های حلالی چوبی یا چرم به انتخاب خودتان دارای ضمانت نامه معتبر و بسیار نرم و راحت با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش ده سال .. صندلی اروند کاربرد کارشناسی  مدل 2414 که در تصویر مشاهده ...ادامه مطلب

کد-محصول 3314

تومان 1

صندلی کارشناسی اروند بزرگ و پهن اروند مدل 3314 دارای پارچه مخملی و امکان سفارشی سازی تولید برای دسته ها و پایه های چوبی از جنس عالی و بسیار شیک مناسب کارشناسان ارشد و بازرگانان کشور ارسال می گردد . .. صندلی با پارچه مخملی که در تصویر مشاهده می نمایید یکی از نرم ترین و زیبا ترین مدل های ...ادامه مطلب