صندلی کارشناسی اروند ۵۶۱۲ برترین تولید کنندگان صندلی

صندلی کارشناسی اروند تولید کنندگان

کد محصول 5612

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کارشناسی 5612 یکی از مدل های ناب از لحاظ زیبایی که از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز است چون فریم آن فلزی با نیکل کرم آبکاری شده و بسیار درخشان و براق است ، همینطور پایه های پنج پری که دارد با چرخهای مشکی روان باعث میشود مخاطبین شرکت یا محل کار شما را میخ کوب نماید .

اروند یکی از بزرگترین تولید کنندگان صندلی اداری این صندلی را از پشتی تا نشیمنگاه به صورت یک تکه در نظر گرفته است و در قسمت پشتی طرح های خطی افقی به صورت بیضوی ایجاد نموده تا به شیکی و مدرنی آن بیافزاید . همچنین مکانیزم این صندلی بسیار حرفه ای و دارای امکانات خاص است که شما با یک پیچ مقدار نرمی و انعطاف صندلی را تایین میکنید و با دو دستگیره به سایر امکانات میپردازید ، فروش ویژه صندلی پاسخگویی تلفنی ، میز منشی ، تجهیزات کامپیوتری ..

 

صندلی مدرن کارشناسی با برند معروف بازار قابل تنظیم و پشتی کوتاه

  • مدل: 5612
  • ساخت: اروند
  • کارشناسی با مکانیزم
  • روکش چرم در تنوع رنگی وسیع
  • امکان انتخاب ارتفاع جک صندلی
 

سبک های مختلفی در معماری وجود دارد که تاریخ و منطقه جهانی بر روی آن تاثیراتی گذاشته است . معماری نشانگر فرهنگ انسان های آن منطقه می باشد ، لذا شما با داشتن اطلاعات تاریخی صحیح در مورد معماری و همینطور اصول معماری در هر مکتب ، میتوانید تشخیص دهید که محل کاری شما را چه معماری با چه رویکردی طرح ریزی نموده و نسبت به آن مبلمان اداری خود را انتخاب نمایید .

برخی از جوانان خوش ذوق و سلیقه ایرانی با ترکیب معماری مدرن اروپایی با معماری سنتی ایرانی توانسته اند اصول مهم آنها را استخراج نمایند و در ساختمان های جدید بکار ببندند که اصول ترکیبی و تلفیقی خوبی را میتوان از این مفاهیم بهره مند شد . مثلا اصول حفظ حریم در معماری سنتی ایرانی و یا اصول چرخش نور در معماری مدرن که بسیار در فعالیت های کاری اداره شما میتواند تاثیرات مثبتی بگذارد .

 

لطفا شما با ما تماس گرفته و درخواست نمایید تا به سرعت محصولات مورد نیازتان را با قیمتی رقابتی برایتان ارسال نماییم ، این مجموعه توانایی ارسال محصولات را برای شما عزیزان به سراسر ایران و حتی خاورمیانه دارند ، البته بیشتر مشتریان ما از تهران بزرگ و حومه هستند و همچنین مناطق آزاد تجاری مثل بنادر و اسکله های تجاری که ما از لحاظ مبلمان و دکوراسیون اداری آن ها را ساپورت می نمائیم .