صندلی کاربری برای مطب دفتر کار قابل تنظیم SK404F

صندلی کاربری برای مطب دفتر کار

کد محصول SK404F

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی کار متناسب برای مطب پزشکان و دندانپزشکان با پشتی کوتاه امکان تولید بدون دسته و چرخدار ، تمام مشکی با پایه های فلزی و روکش پلاستیک ، همچنین جک بالابر بادی که بصورت چرخدار طراحی و تولید شده و دسته های آن نیز قابلیت تنظیم میباشند . برای سفارش با ما تماس بگیرید .

نظر مخاطب شما و نظر پرسنلی که میخواهند از صندلی کار یا صندلی کاربری استفاده کنند بسیار مهم است . در تحقیقاتی علمی که داخل یک دانشگاه معتبر اروپایی انجام شده است متوجه شده اند که صندلی ها تا 30 درصد روی راندمان کاری کارمندان تاثیر میگذارند و دکوراسیون به صورت اجمالی تا 60 درصد میتواند راندمان کاری را بالا یا پایین ببرد .

 
  • مدل: SK404F
  • ساخت: نیلپر
  • پنج پر فلزی با کاور پلاستیکی
  • دسته پلاستیکی قابل تنظیم با رویه فوم انتگرال
  • بالابر 12 سانتی متری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر استحکام مناسب
 

برخی صندلی های کارمندی برای مطب پزشکان طراحی شده است . این صندلی ها توانسته اند با فرم گرد و کوچکی که به خود گرفته اند بسیار چابک و سبک به راحتی بر روی زمین های هموار با جدیدترین چرخ ها که بسیار روان هستند سر بخورند . لذا پزشک و یا منشی برای هماهنگی امور و پرداختن به کار تخصصی خود بسیار راحت هستند .

خرید تجهیزات پرده و پارچه پرده بسیار پیچیده میباشد . شاید شما یک پرده حریر ساده را در بازار بورس مولوی با متری سی هزار تومان یا بیشتر میبینید اما در اینترنت با کمی جستجو با قیمتی زیر بیست هزار تومان میابید . این به دلیل هزینه های بسیار بالای اجاره املاک و مغازه می باشد ولی در اینترنت همچین هزینه ای وجود ندارد و بازدید کننده بیشتری نیز دارد ، فروش صندلی مدیریتی سیلا ، صندلی کارمندی پرسنلی اروند و سایر بهترینها ..

مبلمان نیز به همین صورت است . با اینکه ما فروشگاه های فیزیکی بسیاری را برای شما در سراسر ایران در نظر گرفتیم که میتوانید بصورت حضوری خریدتان را انجام دهید اما تخفیفات ویژه برای سفارش های غیرحضوری و تلفنی میتواند اعمال شود و قطعا برای شما نیز از دردسر کمتری برخوردار است چرا که وقت و انرژیتان در این ترافیک و آلودگی حفظ میشود .