صندلی چهار پایه مناسب گردهمایی دورهمی ۳۷۱۰

صندلی چهار پایه مناسب گردهمایی دورهمی

کد محصول 3710

تومان 380.000

راهنما 09126132197

قیمت 380.000

صندلی چهار پایه حالت اداری مخصوص سالنهای اجتماعات با چهار پایه ثابت و دسته های زیبا که پشتی آن کوتاه بوده ولی قوص کمر را دارد و حتی برای گردش هوا و ضد تعریق شدن صندلی از حفره های بزرگی در پشتی و انتهای نشیمنگاه استفاده شده است . همچنین در قسمت نشیمنگاه تشک نرم و طبی تعبیه شده که شما برای جلوگیری از زخم بستر و یا انحراف ستون فقرات بهترین انتخاب را در همین صندلی خواهید داشت .

در سالن های اجتماعات زیبایی یکی از مهمترین پارامتر های تجهیز و دکوراسیون به حساب می آید . اینکه شما بتوانید هارمونی رنگ به همراه سبک مناسب را در نظر بگیرید و چینشی چشم نواز داشته باشید ، جزو سالن هایی میشوید که هر نوع مخاطبی در آن حضور پیدا کند به راحتی با آن ارتباط برقرار نموده و حس خوبی برایش تداعی میشود و همینطور موجب تبلیغات کلامی و دهان به دهان میشود که از سالن اجتماعات شما استفاده شود .

 

این صندلی چهار پایه مناسب گردهمایی دورهمی در جهت زیبایی و رفاه حال مشتریان  .

  • مدل: 3710
  • ساخت: اروند
  • صندلی اجتماعات قیمت روز
  • امکان تولید صندلی بدون دسته
 

یکی از مهمترین نکاتی که میتوانید برای انتخاب محصولات و تجهیزات سالن ویژه اجتماعات در نظر بگیرید همین موضوع است که مخاطبین آن بیشتر از چه صنفی حضور میابند . مثلا در زمینه تجهیزات پزشکی و طبی اگر تاجران یا پزشکان حضور میابند ، بهتر است از صندلی های ارگونومی و طبی استفاده کنید تا به چشم آنان بیاید و اگر در صنف طراحی دکوراسیون و تولید ام دی اف می باشند بهتر است از مدل های چوبی با رنگ های مدرن استفاده کنید .

همینطور مشاغل دیگر را در نظر بگیرید و ببینید چه نوع مبلمانی برای هر یک از آنها مناسب است و در نهایت وجه اشتراک بدست آمده مشخص میکند که مثلا سه نوع صندلی با روحیات تمامی اصناف یا درصد بالایی از آنها تطابق دارد ، در این صورت میتوانید سالن اجتماعات خود را با اطمینان بیشتری تجهیز نمایید . این نکته قابل یادآوری است که توجه به خنثی بودن و همچنین پرکنتراست بودن هارمونی و رنگ بندی محیط باشید .

برای سفارش این صندلی با هر رنگ و جنس روکشی که مد نظرتان است ، میتوانید با ما تماس بگیرید . درصورت موجود بودن تعداد مد نظر شما ظرف دو ساعت کاری در تهران و حتی 24 ساعت کاری در شهرستان تحویل شما خواهد شد و در صورتی که موجود نباشد بین سه الی هفت روز زمان میبرد تا در کارخانه اروند این محصول را تولید کنیم و سپس برایتان ارسال نماییم .