صندلی چهارپایه نیلپر فروش آنلاین فوری

صندلی چهارپایه نیلپر فروش آنلاین فوری

راهنما 09126132197

صندلی چهارپایه نیلپر یکی از کاربردی ترین صندلی های ادارات و شرکت ها میباشد . البته موسسات مختلف در زمینه آموزشی و حتی فرهنگی هنری نیز از صندلی ساده پایه ثابت بسیار استقبال میکنند و اگر این صندلی ها از طراحی خاص و منحصر بفردی برخوردار باشد از استقبال بیشتری نیز برخورد میباشد .

لذا شما برای اینکه بتوانید از میان صندلی های چهارپایه یکی از مدل ها را برای محیط کار خودتان انتخاب کنید میتوانید به زیر همین مطلب بروید و آنها را تماشا کنید و هر یک را که اطلاعات بیشتر درباره اش میخواهید بدانید روی تصویرش کلیک کنید تا باز شود . سپس در صورت وجود سوال های بیشتر و یا سفارش با ما تماس بگیرید .

یکی از مزیت های ، فروش آنلاین ، صندلی چهارپایه برای سازمان ها و موسسات این است که نسبت به انواع صندلی اداری بسیار مقرون به صرفه هستند و با کمترین مبلغ ممکن میتوان تعداد زیادی از آنها را خریداری نمود . نیلپر یکی از شرکت های معروف و محبوب به دلیل کیفیت بالایی که دارد می باشد .

برخی صندلی ها با برند های نامعتبر هستند که ما میتوانیم آنها را برایتان ارسال کنیم اما اصلا کیفیت و گارانتی محصولات نیلپر را ندارد و به دلیل پلاستیکی بودن تمام بدنه به راحتی شکننده هستند . اما تمام صندلی های چهارپایه نیلپر از فریم و 4 پایه فلزی برخوردار هستند و برخی دارای صندلی پلاستیکی و برخی مدل ها دارای صندلی های فوم دار می باشند .

این صندلی مناسب برای فضاهایی که نیاز است قابل حمل قرار گیرند و کاربر آن را نسبت به نیاز خود تغییر دهد . مانند کناره های سالن های آمفی تئاتر و اجتماعات برای استفاده از فضاهای پرت ، همچنین موسسات آموزشی برای فضاهایی که نیاز به میز تحریر ندارند و هر کجای دیگر که صندلی کم می آید بسیار کاربردی هستند .

برای سفارش محصولات نیلپر 4 پایه با کد های SH244 ، SH444 ، SH544 ، SH553 ، SH518X ، SH450 ، SH666 ، SH144 ، SH315X ، SH515X ، SH415K ، SH315K ، SH505 ، SH232 ، SH515K ، SH418X و SH415X موجود هستند . شما میتوانید با هر رنگی که مد نظرتان هست و با هر تعداد که نیاز دارید سفارش تلفنی ثبت کرده و آن را در محل تحویل بگیرید .

 

صندلی چهار پایه نیلپر فروش تعداد زیاد

کد-محصول SH515X

تومان 1

صندلی های اختصاصی نیلپر با ظاهری یکپارچه و کاربری های متنوع که مدل چهار پایه 515 نیز موجود است و با SH در ابتدا تمایز داده شده و در انتهای کد X به معنی بدون دسته آمده است . این صندلی دارای تشک های بسیار بزرگ و کامل گرفته شده پشتی و نشیمن میباشد که با تضمین ارگونومی بودن به ...ادامه مطلب

فروش میرسد . شما با در نظر گرفتن میزان نوردهی مجموعه و اتاق های خود میتوانید تنوع رنگی هر میز و صندلی را مشخص نمایید . این میزان از دقت برای در نظر گرفتن ترکیب رنگی و در کل کمپوزیسیون آن می باشد . مثلا اگر یک سالن فلت بسیار بزرگ دارید که میخواهید آن را به مبلمان اداری مجهز کنید باید تعداد و ابعاد پنجره ها و جهت حرکت خورشید و موانعی که جلوی آمدن نور میباشد را در نظر بگیرید .   مدل: SH515X ساخت: نیلپر پایه فلزی با پوشش رنگ مشکی بدون دسته، دارای تشک بزرگ دارای گارانتی سه ساله   شرکت های نوپا که امروزه به نام استارتاپ ها شناخته میشوند با این تعریف که تا وقتی هزینه های خودش را نمیتواند تامین کند به همین نام باقی خواهد ماند ، موجب شده که بسیاری از جوانان به فکر خود اشتغالی و همچنین کارآفرینی بیوفتند . این اتفاق مبارک برای اقتصاد کشور بسیار موثر و مفید بوده اما مقدار زیادی از این استارتاپ ها بدلیل عدم داشتن علم مدیریت ورشکست شده و از لحاظ روحی به جوانان آسیب میرسانند که باید مسئولین برای این قسمت تدابیری بیاندیشند . اینکه ما همیشه در تلاش باشیم که سلامتیمان حفظ شود بسیار مهم است . نه اینکه مدام به دکتر مراجعه کنیم ! نه اینکه مدام دارو مصرف کنیم ! اینها بیشتر ما را به بیماری نزدیک میکند . منظور من این است که از بررسی مداوم حال و احوالمان ترسی نداشته باشیم و بصورت روزانه یا هفتگی میزان فشارخون ، نبض ، قندخون و وزن خود را چک کنیم و در جهت بهتر شدن شرایط مطالعات علمی داشته باشیم . لطفا بگذار تا صدایت را بشنوم / از آن سو و این سو تو را بشکنم . تو از هر کجا ایران که باشی / همکلامی را حالی بهترم . پس از اینکه پاسخت را دهم بسی خوشحالم / تا بزنگی به سمت تلفن بشتابم . قلم و خودکار را بقاپم / تا نام و یاد تورا بنویسم . پس از آنکه تایید رحمتت بر من تافت / باربران را بخوانم تا هرکجایی برسانم .  

صندلی چهارپایه دسته دار چهارپایه ساده

کد-محصول SH415K

تومان 1

صندلی چهار پایه که در تصویر مشاهده مینمایید از ترکیب های بسیار خوش پسند نیلپر است که با کد SH415K شناخته میشود . شما در این مدل پشتی کوتاه مشاهده می کنید و صندلی دسته دار به صورت منحنی و زیبا طراحی شده ، همچنین پشتی و نشیمنگاه یک لایه تشک اضافی روی آن نصب شده که رنگ آن با ...ادامه مطلب

جنس صندلی متفاوت است و ترکیب چشم نوازی را بوجود آورده است . در هر شرکتی صندلی های اداری جایگاه ویژه ای دارند . این صندلی ها در تنوع های بسیار بالایی تولید و استفاده میشود و در واقع در میزان بهره وری آن نیز متفاوت هستند . قطعا اگر برای هر شرکتی بخواهیم یک نوع صندلی و میز پیشنهاد کنیم ، میزان کارآمدی آن بسیار کم بود ولی نسبت به هر شغل و میزان فضا و فرآیند های کاری آن میتوان پیشنهادات مختلفی داد .   مدل: SH415K ساخت: نیلپر   در جهت حفظ سلامتی بیشتر بهتر است مبلمان اداری را از برندهای معروف ایرانی خریداری نمایید . بسیاری از برند های غیرمعتبر امروزه در کارگاه های کوچک و بدون تکنولوژی در حال تولید صندلی های اداری با کپی از طرح صندلی های معروف ایرانی هستند که موجب آسیب به فرم آناتومی بدن کاربر و همینطور مشکلاتی برای ستون فقرات میشوند . پرده برای پنجره محیط کاری بسیار اهمیت دارد ، برخی اوقات آفتاب با تمام گرمای مفیدش ، میتواند بقدری داغ شود که انسان را از کار کردن بیاندازد و کلافگی بوجود آورد ، مخصوصا اگر شما میتوانید مدل های لوردراپه ، کرکره ای و یا بامبو خریداری کنید از این لحاظ کنترل نور محیط اتاقتان دست خودتتان خواهد بود . من و ماه و تب و تنهایی / ز ایامی که نَ تماسی نَ علیکی . زین پس مرا با شماره ام بسپار خاطر / تا خاطرت از مبلمان باشد راضی . که رضای منو تو در خش روییست / از این به کجا برند یابی . جلیسُ نیلپرُ مبلمان اداری / که هم برتر باشد و هم عالی . تو را حاجت روایم کن ای یار / بتماسی با شماره تا بسفارشی . تحویلت دهم تا کل دنیا سراسری / با سرعت و شتابی تضمینی .