صندلی چهارپایه نیلپر فروش آنلاین فوری

صندلی چهارپایه نیلپر فروش آنلاین فوری

راهنما 09126132197

صندلی چهارپایه نیلپر یکی از کاربردی ترین صندلی های ادارات و شرکت ها میباشد . البته موسسات مختلف در زمینه آموزشی و حتی فرهنگی هنری نیز از صندلی ساده پایه ثابت بسیار استقبال میکنند و اگر این صندلی ها از طراحی خاص و منحصر بفردی برخوردار باشد از استقبال بیشتری نیز برخورد میباشد .

لذا شما برای اینکه بتوانید از میان صندلی های چهارپایه یکی از مدل ها را برای محیط کار خودتان انتخاب کنید میتوانید به زیر همین مطلب بروید و آنها را تماشا کنید و هر یک را که اطلاعات بیشتر درباره اش میخواهید بدانید روی تصویرش کلیک کنید تا باز شود . سپس در صورت وجود سوال های بیشتر و یا سفارش با ما تماس بگیرید .

یکی از مزیت های ، فروش آنلاین ، صندلی چهارپایه برای سازمان ها و موسسات این است که نسبت به انواع صندلی اداری بسیار مقرون به صرفه هستند و با کمترین مبلغ ممکن میتوان تعداد زیادی از آنها را خریداری نمود . نیلپر یکی از شرکت های معروف و محبوب به دلیل کیفیت بالایی که دارد می باشد .

برخی صندلی ها با برند های نامعتبر هستند که ما میتوانیم آنها را برایتان ارسال کنیم اما اصلا کیفیت و گارانتی محصولات نیلپر را ندارد و به دلیل پلاستیکی بودن تمام بدنه به راحتی شکننده هستند . اما تمام صندلی های چهارپایه نیلپر از فریم و 4 پایه فلزی برخوردار هستند و برخی دارای صندلی پلاستیکی و برخی مدل ها دارای صندلی های فوم دار می باشند .

این صندلی مناسب برای فضاهایی که نیاز است قابل حمل قرار گیرند و کاربر آن را نسبت به نیاز خود تغییر دهد . مانند کناره های سالن های آمفی تئاتر و اجتماعات برای استفاده از فضاهای پرت ، همچنین موسسات آموزشی برای فضاهایی که نیاز به میز تحریر ندارند و هر کجای دیگر که صندلی کم می آید بسیار کاربردی هستند .

برای سفارش محصولات نیلپر 4 پایه با کد های SH244 ، SH444 ، SH544 ، SH553 ، SH518X ، SH450 ، SH666 ، SH144 ، SH315X ، SH515X ، SH415K ، SH315K ، SH505 ، SH232 ، SH515K ، SH418X و SH415X موجود هستند . شما میتوانید با هر رنگی که مد نظرتان هست و با هر تعداد که نیاز دارید سفارش تلفنی ثبت کرده و آن را در محل تحویل بگیرید .

 

صندلی چهار پایه نیلپر فروش تعداد زیاد

کد-محصول SH515X

تومان 1

گارانتی سه ساله نیلپر برای صندلی چهار پایه SH515X بدون دسته با بدنه فلزی و محکم و نشیمن دارای تشک به همراه پشتی کامل گرفته شده از پلی اورتان و امکان خرید از یک عدد تا تعداد زیاد . .. صندلی های اختصاصی نیلپر با ظاهری یکپارچه و کاربری های متنوع که مدل چهار پایه 515 نیز موجود است و ...ادامه مطلب

صندلی چهارپایه دسته دار چهارپایه ساده

کد-محصول SH415K

تومان 1

صندلی خاص نیلپر مدل چهارپایه ساده دسته دار با فرم منحنی زیبا کد SH415K که دارای لایه اضافی روی پشتی و نشیمن به عنوان تشک طبی می باشد و کاربر میتواند رنگ آن لایه را متفاوت از صندلی چهارپایه انتخاب نماید . .. صندلی چهار پایه که در تصویر مشاهده مینمایید از ترکیب های بسیار خوش پسند نیلپر است که ...ادامه مطلب