صندلی چهارپایه دسته دار چهارپایه ساده SH415K

صندلی چهارپایه دسته دار چهارپایه ساده

کد محصول SH415K

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی چهار پایه که در تصویر مشاهده مینمایید از ترکیب های بسیار خوش پسند نیلپر است که با کد SH415K شناخته میشود . شما در این مدل پشتی کوتاه مشاهده می کنید و صندلی دسته دار به صورت منحنی و زیبا طراحی شده ، همچنین پشتی و نشیمنگاه یک لایه تشک اضافی روی آن نصب شده که رنگ آن با جنس صندلی متفاوت است و ترکیب چشم نوازی را بوجود آورده است .

در هر شرکتی صندلی های اداری جایگاه ویژه ای دارند . این صندلی ها در تنوع های بسیار بالایی تولید و استفاده میشود و در واقع در میزان بهره وری آن نیز متفاوت هستند . قطعا اگر برای هر شرکتی بخواهیم یک نوع صندلی و میز پیشنهاد کنیم ، میزان کارآمدی آن بسیار کم بود ولی نسبت به هر شغل و میزان فضا و فرآیند های کاری آن میتوان پیشنهادات مختلفی داد .

 
  • مدل: SH415K
  • ساخت: نیلپر
 

در جهت حفظ سلامتی بیشتر بهتر است مبلمان اداری را از برندهای معروف ایرانی خریداری نمایید . بسیاری از برند های غیرمعتبر امروزه در کارگاه های کوچک و بدون تکنولوژی در حال تولید صندلی های اداری با کپی از طرح صندلی های معروف ایرانی هستند که موجب آسیب به فرم آناتومی بدن کاربر و همینطور مشکلاتی برای ستون فقرات میشوند .

پرده برای پنجره محیط کاری بسیار اهمیت دارد ، برخی اوقات آفتاب با تمام گرمای مفیدش ، میتواند بقدری داغ شود که انسان را از کار کردن بیاندازد و کلافگی بوجود آورد ، مخصوصا اگر شما میتوانید مدل های لوردراپه ، کرکره ای و یا بامبو خریداری کنید از این لحاظ کنترل نور محیط اتاقتان دست خودتتان خواهد بود .

من و ماه و تب و تنهایی / ز ایامی که نَ تماسی نَ علیکی . زین پس مرا با شماره ام بسپار خاطر / تا خاطرت از مبلمان باشد راضی . که رضای منو تو در خش روییست / از این به کجا برند یابی . جلیسُ نیلپرُ مبلمان اداری / که هم برتر باشد و هم عالی . تو را حاجت روایم کن ای یار / بتماسی با شماره تا بسفارشی . تحویلت دهم تا کل دنیا سراسری / با سرعت و شتابی تضمینی .