صندلی چهارپایه جنس پلاستیک چرم فوم ، سالن ایوان تراس

صندلی چهارپایه جنس پلاستیک چرم فوم

راهنما 09126132197

صندلی چهارپایه نیز از تنوع بالایی برخوردار هستند ، معمولا کاربری آنها در هر مکانی میتواند صورت گیرد ، مانند سالن های اجتماعات ، سالن آمفی تئاتر ، سالن رستوران و حتی کلاس درس یا منازل که نسبت به سلیقه ، بودجه و سیاست های مدیران آن مجموعه میتواند مدل و رنگ آن انتخاب شود . این نوع صندلی ها بیشتر از جنس پلاستیک مقاوم و فشرده هستند اما مدل های چوبی و فلزی آن نیز وجود دارد .

یکی از خوبی های این نوع صندلی چیدمان ساده و چینش روی سرهم می باشد که به صورت ستونی از زمین تا سقف میتوان آن ها را داخل یکدیگر نمود و در کمترین فضای ممکن تعداد زیادی از آنها را نگهداری کرد . بسیاری از سالن ها با داشتن صندلی های بسیار لوکس و راحت اما بازهم تعدادی از صندلی چهارپایه های ساده تهیه میکنند که در صورتی افراد بیشتری در سالن ها حاضر شدند به روی پا نایستند و بتوانند همگی بنشینند .

 

در این مجموعه خرده فروشی از یک عدد تا هر چند تعداد میسر میباشد و حتی بسیاری خرید های عمده خود را از ما انجام میدهند تا با قیمت و تخفیف بهتری خرید خود را انجام دهند . ما به شما در هر تعداد خریدی تخفیف میدهیم . برخی مساجد برای برگزاری جشن ها و مراسم ها در جلوی مسجد کنار خیابان مانند جشن نیمه شعبان ، یا جشن عید غدیر به تعداد 1000 عدد از ما میخواهند که به آنها تخفیف های بسیار بالایی تقدیم نمودیم .

 

معمولا صندلی های چهارپایه به دلیل داشتن جنس پلاستیکی بسیار سبک وزن هستند و خب باالطبع سریعتر مورد شکستگی میتوانند قرار گیرند اما به دلیل طراحی های جدید و جالب اینگونه صندلی ها و قیمت بسیار مناسبشان مورد استقبال مردم قرار میگیرند . ما در تنوع رنگی ها و مدل های بسیار متنوعی از این نوع صندلی برایتان گلچین نموده ایم .

کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید صندلی پرسنلی میز کارمندی بهمراه جای کیس و لپ تاپ فایلینگ ، امید داریم تا در اسرع وقت و فرصت به شما عزیزان محصولات را عرضه کنیم و در هر کجای ایران و حتی کشور های همسایه باشید ، سفارش شما را تحویل دهیم . ما در کنار شما هستیم تا بتوانید انتخابی ساده تر داشته باشید و درمیان انبوهی از برند ، مدل و رنگ گم نشوید .

 

صندلی پایه ثابت بدون دسته آمفی تئاتری

کد-محصول 2323

تومان 265.000

صندلی پایه ثابت بدون دسته آمفی تئاتری ساده محکم دارای 4 پایه ثابت با پشتی و بدون دسته کد 2323 اروند امکان ارسال به سراسر ایران و با در نظر گرفتن دکوراسیون سالن اجتماعات یا آمفی تئاتر شما پیشنهادات مرتبط نیز داده میشود . .. صندلی اجتماعات ساده با رنگ سفید یا مشکی که چهارپایه ثابت دارد از جنس پلی ...ادامه مطلب

صندلی پایه ثابت چهارپایه ساخت نیلپر

کد-محصول SH418X

تومان 1

صندلی فانتزی و مدل کودک پسند نیلپر با 4 پایه ثابت و بدون دسته حالت نیم دایره با کد SH418X که کاملا پلاستیکی بجز پایه ها و فریم که فلزی و بسیار مقاوم هستند و امکان تولید در هر رنگی که شما می پسندید خواهیم بود . .. صندلی کودکانه و فانتزی نیلپر بدون دسته و بدون تشک در قسمت ...ادامه مطلب