صندلی چهارپایه تخم مرغی دارای تشک ساخت نیلپر SH518X

صندلی چهارپایه تخم مرغی دارای تشک

کد محصول SH518X

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی با فرم کودکانه و به اصطلاح تخم مرغی ، دارای پایه های یکسان و ثابت که به 4 پایه نیز معروف است . این صندلی در کارخانه بزرگ نیلپر تولید شده و اصالت آن تضمین میگردد . کد محصول SH518X است که به صورت دو رنگ تولید شده و هر دو رنگ را میتوانید به سلیقه خود انتخاب نمایید .

کودکان نیز ممکن است در مجموعه ای فعالیت های آموزشی یا فرهنگی داشته باشند . بجای اینکه برخی کودکان کار بر سر چهارراه ها مشغول باشند میتوان در محیط هایی هم به آنها آموزش های مورد نیازشان را داد و هم برای کسب درآمد به آنها کارهای فرهنگی محول نمود که نسبت به آن میز ها و صندلی های کوتاه و کوچکتری باید برایشان خریداری کرد ،  میز چوبی مدیریتی ، میز شیشه ای ، صندلی روکش چرم پارچه و بسیاری دیگر در فروشگاه ما ، مبلمان برند برتر ..

 
  • مدل: SH518X
  • ساخت: نیلپر
  • توضیحات: پایه فلزی با پوشش کروم-نیکل، بدون دسته، دارای تشک پشتی و نشیمن
 

بسیاری از آداب و رفتار صحیح را به صورت پیش فرض انسان ها نمیدانند . یا باید از خانواده خود یادبگیرند یا در مدرسه که آن هم خانواده دوم آدم ها بشمار می آیند و اما اگر این آداب بدرستی به کودکان انتقال داده نشود در بزرگسالی منجر به عدم تعادل در روابط اجتماعی و حتی مدیریت کسب و کارشان میشود .

معمولا کودکان بسیار علاقه به جنب و جوش فیزیکی دارند و بقولی همش در حال شیطنت و ورجه وورجه هستند . بیایید دیدگاهمان را تغییر دهیم و بگوییم که اگر ماهم روزانه انقدر بالا پایین میپریدیم خب معلوم بود مثل این کودکان همیشه سلامت بودیم و مریض نمیشدیم ولی با این حال بهتر است حداقل یک دستگاه صندلی مساژور حرفه ای خریداری کنیم که بصورت روزانه به گردش خون صحیح در بدنمان کمک نماید .

مگر میشود تو را ترغیب نکنم تا با من تماس بگیری ؟ کاش شماره ات را میدانستم و خودم با تو تماس میگرفتم . میتوانی با من تماس بگیری ؟ در بالای همین مطلب شماره ام نوشته شده که با علاقه در خدمتت هستم . این شماره مانند همه شماره های دیگریست که در طول روز با آنها تماس میگیری و ما بدون چشم داشت میخواهیم به شما کمک کنیم . اگر از ما محصول خریداری کنی که بیشتر خوشحال میشویم و در اسرع وقت آن را به تو تحویل میدهیم و در غیر این صورت از اینکه دوست جدیدی یافتیم بسیار خوشحال خواهیم بود .