صندلی چرمی انتظار نشیمنگاه بزرگ جادار فروش آنلاین

صندلی چرمی انتظار نشیمنگاه بزرگ آنلاین

کد محصول W204-2

تومان 630.000

راهنما 09126132197

قیمت 630.000

مدل صندلی مبل انتظار رادسیستم کد w204 که ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 47 سانت ، سطح نشیمنگاه 48 سانتیمتر طول صندلی ( از پشت تا جلوی نشیمنگاه ) ، 64 عرض صندلی ( فاصله دسته ها از نقطه بیرونی ) ، 120 قابل عرضه با روکش چرمی می­باشد . به دلیل استفاده از بهترین نوع چرم ، امکان تولید تنوع رنگی بالا در حدود 24 رنگ وجود دارد که رنگ مشکی این صندلی چرمی باکیفی به دلیل پرطرفدار بودن به تعداد بالا موجود استت .

این صندلی چرمی به صورت مبل انتظار برای مراکز مدرن به کار می رود . یکی از دغدغه های مدیران مجموعه این است که در زمان پیک کاری سازمان خود بتواند با صبر و حوصله پاسخگوی مشتری باشد و هیچگاه دچار مشکلات انبوه کاری اعم از کلافگی ، سر درد ، اشتباهات بزرگ و کوچک و حتی مجادله و دعوا نشود .

 

امکانات صندلی چرمی انتظار نشیمنگاه بزرگ جادار فروش آنلاین

  • خرید آسان با تماس تلفنی
  • مدل: W204-2
  • ساخت: رادسیستم
  • دارای ضمانت نامه معتبر
  • ارسال در محل
  • با اسکلت فلزی آبکاری شده
 

این مهم به بررسی سیستم های معماری سازمانی هر ارگان و اداره ای باز می گردد ، در صورتی که فرایند های کاری ارباب رجوعان به درستی بین پرسنل تقسیم شده باشد و اصول آن رعایت شده باشد ، باید مدت زمان شلوغی محل ارجاع ارباب رجوعان بررسی شود و همچنین تعداد افراد مخاطب ، در صورتی که تعداد کم باشد و زیاد نیاز به انتظار نباشد میتوان از صندلی های ارزان قیمت با کیفیت های معمولی و ساده استفاده کرد .

اما در صورتی که تعداد مخاطبین و مدت زمان انتظارشان بالا رود بهتر است به جای صندلی انتظار از مبل انتظار استفاده شود ، این امر موجب می شود که میزان تحمل انتظار مخاطبین بالاتر برود و دیر تر خسته بشوند و قطعا تا آن زمان نوبتشان رسیده و کارشان راه افتاده است . پس عزیزان اگر نیاز به مشاوره بیشتر و دقیقتر دارید کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و از تجربیات 40 ساله مدیریت مجموعه بهره مند شوید .

 

برای سفارش این صندلی چرمی زیبا و جادار انتظار کافیست از شماره تماس ما یادداشت برداری نمایید و با تلفن ثابت یا موبایل خود آن را شماره گیری کنید . محصولات به دلیل داشتن چرم درجه یک ، در تنوع رنگی بالا عرضه می گردد .