صندلی چرخدار کارمندی با پشتی کوتاه راحت R60

صندلی چرخدار کارمندی پشتی کوتاه راحت

کد محصول R60

تومان 620.000

راهنما 09126132197

قیمت 620.000

صندلی چرخدار کارمندی کوچک و جمع و جور که بسیار راحت در استفاده نیز می باشد ، این صندلی دارای نقش بسزایی در زمینه صرفه جویی در مبلغ پرداخت سازمان های بزرگ دارد ، چرا که وقتی تعداد بالا بخواهید خریداری نمایید ، هم قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به مدل های پشتی بلند دارد و هم جای تخفیف بیشتری نیز دارد . پایه ها و دسته های فولادی آن با آبکاری نیکل کروم ضد رطوبت و زنگ زدگی شده است .

رویه دسته ها از جنس انتگرال با رنگ مشکی است ، همچنین پشت پشتی کوتاه یا بلند و زیر نشیمن نیز از پلاستیک فشرده نشکن استفاده شده است . فنر قسمت اتصال پشتی به نشیمن با یک پیچ که در زیر نشیمن تعبیه شده ، بسیار راحت نرم و صفت میشود ، این صندلی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع تا 12 سانتی متر نیز می باشد که این امکان را میدهد هر کاربری با هر جثه ای از آن راضی باشد .

 
  • مدل: R60
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم دو حالته دسته و پایه کروم
 

برای هر قسمت از مبلمان اداریتان یک بودجه بندی داشته باشید ، مثلا به دلیل اینکه معمولا افراد بسیار باید با کارهای کاغذی سرو کار داشته باشند و مدام بر روی میز خود پر از کاغذ است مانند مدارس و آموزشگاه ها ، خب طبیعیست که بودجه میز و کمد را بیشتر از صندلی قرار دهید تا بتوانید میز های بزرگتر و جا دار تری خریداری کنید ، انواع صندلی پایه پلاستیکی با کاربرد با دوام ، صندلی کنفرانسی پایه ثابت را در قسمت جستجوی سایت بیابید ، با طرح هایپ زیبا صندلی توری دار ، صندلی چرم و پارچه ، پارتیشن و پاراوان چوب و حصیر محیط کار خود را خواستنی تر کنید .

برای سفارش محصول با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید که محصول در محل به شما تحویل داده شود ، این محصولات با گارانتی سه ساله راحتیران ، خیالتان را آسوده مینماید از تمام مشکلات جانبی که معمولا برای صندلی یا میز رخ میدهد . ما نمایندگی میز های اداری جلیس و ساجیران و جوان نیز هستیم . امیدواریم که بتوانیم خدمات ارزنده ای به شما ارائه نمائیم .