صندلی چرخدار آزمایشگاهی دارای جک Q12p فروش اینترنتی

صندلی کانتر دارای جک ساخت لیو اینترنت

کد محصول Q12p

تومان 750.000

راهنما 09126132197

قیمت 750.000

جنس لوله استفاده شده در این صندلی چرخدار آزمایشگاه از فولاد می باشد که مدل اس تی 37 در آن بکار رفته است . همچنین روی این جنس لوله پوششی از آب کروم یا همان نیکل کروم براق می باشد که منجر به حفاظت در ضرابت آرام و همینطور رطوبت و زنگ زدگی می شود . کفی این محصول از جنس پلی پروپیل می باشد که از فوم سرد با کیفیت بالا از جنس پلی اورتان استفاده شده است .

در اینجا صندلی بدون پشتی بسیار زیبا و شیک را میبنید که برای پروژه های لابراتوار و آزمایشگاهی بسیار مورد استقبال قرار میگیرد . کسانی که کارهای هنری دستی و یا مداوم از میز های مختلف در کنار خود باید دیدن کنند ، این صندلی بسیار برایشان کاربردی می باشد . ممکن است سوال برایتان پیش می آید که چرا این صندلی چرخدار آزمایشگاهی برای فعالیت ها و سالن های کار بسیار مناسب است ؟

به دلیل اینکه شما با صندلی راحتی و یا مبله طرف نیستید ولی بسیار روی آن احساس راحتی می کنید و خوبی آن این است که کاربر نمیتواند در هنگام استفاده از آن لم بدهد . لذا همیشه در حین کار پر انرژی و با عضلات منقبض به کار می پردازید و احساس تنبلی از کاربر دور می گردد . همچنین به دلیل نداشتن قطعات مختلف مانند پشتی و دسته ، موجب شده که بتواند وزن کمی را داشته باشد و راحت روی زمین مسطح سر بخورد .

 

صندلی مخصوص میز کانتر ، آزمایشگاه ، کارگاه تولیدی هنری و غیره مدل کیو 12 پی برند Live

 • امکان استفاده از جک کمپرسی 21 سانتی بجای 12 سانتی
 • مدل: Q12p
 • ساخت: لیو
 •  صندلی کانتر و آزمایشگاهی کف تشکدار
 • پایه کروم دارای جک
 • دارای تنوع رنگی بالا
 • امکان انتخاب نوع جنس روکش شامل
  • چرم درجه یک
  • پارچه های متنوع از قبیل اسپرت ، بافت دار ، کرپ ، مازراتی و سه بعدی
 

همچنین بیشتر از رنگ مشکی با روکش چرمی استقبال می گردد لذا میتوانید با تماس تلفنی درخواست کنید تا محصول را در محل در هر کجای ایران پهناورمان و حتی در کشور های خاورمیانه به شما تحویل دهیم . مشاورین تلفنی ما حاضرند تا به شما توضیحات لازم را در خصوص انتخاب جنس روکش و حتی تنوع رنگی با رویی خوش بدهند و در روند خرید و سفارش غیر حضوری به شما یاری دهند ، برای فروش اینترنتی و سفارش میتوانید براحتی با شماره روی سایت تماس بگیرید .

این صندلی چرخدار آزمایشگاهی با وزن هفت و نیم کیلوگرم بسیار راحت در چرخش و حرکت به صورت نشسته عمل مینماید چرا که با پایه های پنج پر چرخدار که در زیر آن قرار دارد میتوانید خود را روی زمین به سادگی سر دهید . قابلیت جک کورس دوازده سانتی متری آن نیز باعث میشود که در صورت نیاز ارتفاع صندلی را نسبت به میز و یا قد خود تنظیم نموده و از فشار های احتمالی به بدن و سیستم ارگونومی جلوگیری نمایید .براي اكنون مطلبي يافت نشد