صندلی پزشک مدیریتی چرخدار دارای پشت سری A81i

کد محصول A81i

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی مدیریتی یکی از نیاز های روز بازار از زمانی که شرکت ها در ایران جانی تازه گرفتند ، می باشد . این صندلی ها برای انواع مدیر یا حتی پزشکان مورد استفاده قرار میگیرد و قابلیت های خاص خود را دارند ، مثلا پشتی آنها بلند تر از صندلی های دیگر است ، پشت سری دارد ، امکان قفل کردن جک در هر حالتی را به مدیر میدهد و همچنین در برخی مدل ها دارای دسته قابل تنظیم میباشند .

صندلی های مدیریتی چرخدار که به تازگی توسط کارخانه لیو طراحی و تولید شده است و نسبت به طرح های رقبا و همچنین طرح های محصولات قدیمی خود ، پیشی گرفته است ، همین مدل A81i می باشد . لذا شما شاهد موج زیبایی در فریم پشتی هستید که تشک طبی و ارگونومی روی آن به خوبی نشسته است و زیبایی خاصی به آن داده . همچنین قسمت پشت سری که علاوه بر کارایی بالا ، کنتراست خوبی را در صندلی ایجاد نموده که از لحاظ قوانین کمپوزیسیون بسیار صحیح می باشد .

 

صندلی ظریف و فانتزی مدیریتی با طراحی مواج

  • مدل: A81i
  • ساخت: لیو
  • قفل 4 حالته
  • جک 8
  • دسته انتگرال
  • پایه و فریم کروم
 

سلامت فیزیکی افراد از طریق طراحی ارگونومی در صندلی آموزشی راحتیران ، نمیکت انتظار اروند ، طبی مناسب با آناتومی بدن تولید گشته که کاربر بتواند به سادگی روی آن بنشیند و به فعالیت های روزانه خود بپردازد . بسیاری از پزشکان ، وکلا ، مدیران و استارتاپ ها از این مدل صندلی ها استقبال نموده و به فکر سلامت فیزیکی خود و پرسنل خودشان هستند تا در طولانی مدت در پشت میز اداری یا پشت میز کامپیوتر دچار آسیب نشوند .

برای سفارش محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا محصولات را درب منزل یا محل کارتان تحویل دهیم . این مجموعه به سراسر ایران به صورت روزانه ارسال بار دارد و در اولین فرصت ممکن محصولات را در سراسر تهران نیز میتواند به شما تحویل نماید . از محل میرداماد ، ونک ، دروس ، اقدسیه ، پارک وی ، جردن تا میدان امام خمینی ، میدان فردوسی ، میدان انقلاب ، میدان آزادی ، میدان شوش و حتی شهرهای حومه مانند شهر جدید پردیس در پارک علم و فناوری پردیس و غیره ..