صندلی پزشک طرح مدیریتی همراه پشتی کوتاه M420

صندلی پزشک طرح مدیریتی پشتی کوتاه

کد محصول M420

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

مدل های صندلی پزشک طرح مدیریتی که بسیار خاص هستند برای پزشکان و دکتر ها در مطب یا کلینیک و حتی بیمارستان بسیار کارامد است ، مثلا همین صندلی M420 که در تصویر مشاهده میکنید ، طراحی زیبایی دارد ، چرا که روی پشتی آن دو ردیف برجستگی چرم دارد که هم زیباست و هم محافظ کل ستون فقزات می باشد . همچنین دسته های بزرگ و تو پری دارد ،

جلب رضایت مشتریان یکی از کورس های دانشگاهی در سراسر دنیاست که نتایج بسیار فوق العاده ای در کسب و کار میگذارد . این موضوع سیلابس های بسیاری در زیرمجموعه خود جای داده و مانند یک رشته تحصیلی میتوان آن را مطالعه نمود ، اما از آن مهمتر جلب رضایت پرسنل است که بایستی بیشتر از همه به آن بها داده شود ، شما وقتی بررسی مینمایید و شرکت های موفق دنیا مخصوصا در امر فروش را مورد مطالعه قرار میدهید .

   

صندلی مدیریتی چرمی با پشتی طرح دار مناسب حفاظت از ستون فقرات

  • مدل: M420
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 59-48 سطح نشیمنگاه 54
  • طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 66
  • عرض صندلی(فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 81
  • قابل عرضه با روکش چرمی می­باشد.
 

متوجه میشوید که همه آنها پرسنلی دارند که بسیار از کادر مدیریت و ابعاد مختلف سازمان رضایت کامل دارند و ایمان به افراد تصمیم گیر سازمان دارند . اینگونه سازمان ها در تمام سختی ها و بحران ها موفق عمل نموده و به نتایج فوق العاده میرسند . لذا برای جلب رضایت پرسنل و کادر فنی خود یکی از مواردی که تاثیر مثبتی دارد ، استفاده از مبلمان اداری راحت و کاربردی به همراه دکوراسیون اصولی است ، میز مونتاژآسان براحتی در محل کار یا منزل شما نصب و آماده میگردد .

جهت سفارش محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا از انبار ترخیص شده و برای شما بارگیری شود . بدون دردسر و درگیری به سرعت محصولات را تحویلتان میدهیم حتی اگر هر شهری بجز تهران باشید . معمولا مشتریان زیادی در تهران و حومه همه روزه از ما درخواست تلفنی ثبت سفارش دارند که با افتخار در خدمتتان هستیم .