صندلی پرسنلی فروش و خدمات گارانتی معتبر

صندلی پرسنلی خدمات گارانتی معتبر

راهنما 09126132197

پرسنل های انواع ادارات ، شرکت ها ، سازمان های دولتی و خصوصی ، مدارس ، دانشگاه ها و غیره هر کدام نیاز به صندلی های مختلف دارند ، برای مثال در دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی دیده شده است که از تک تک پرسنل سوالاتی در مورد صندلی پرسنلی هر یک از افراد پرسیده میشود که آیا مشکلی دارد و یا احساس درد در ناحیه ای از بدن و در حالت خاصی دارند یا خیر .

خب این نشان دهنده خوش فکری و سطح بالای مدیریت در این دانشگاه می باشد ، چرا که به سلامت فیزیکی پرسنل خود بسیار اهمیت میدهد ، در صورتی که حتی صندلی منشی یا مدیریت در حین انجام کار های روزانه کمی صدا نیز بدهد موجب آزردگی خاطر افراد شده و در راندمان کاری تاثیر گذار است ، لذا به همین جهت است که پرسنل این دانشگاه بسیار با خوش رویی و صبر و حوصله پاسخ دانشجویان و اساتید را میدهند .

 

همین نکته ساده یعنی انتخاب صندلی مناسب نسبت به تک تک افراد پرسنل در این مجموعه موجب شده است که نام بزرگترین دانشگاه مجازی خاورمیانه را به خود اختصاص دهد . شما نیز در هر شغلی که هستید در نظر بگیرید که جسم و روح با هم در ارتباطند و هر کدام از آنها در فشار باشد ، دیگری را با مشکل روبرو میسازد . لذا از کمترین نیاز های اولیه پرسنل و کارمندان خود مطلع شوید و نگذارید در طول روز نشیمن و تکیه گاه آنها ناراحت باشد چرا که در روح آنان تاثیر منفی گذاشته و در نهایت از کیفیت کارشان زده میشود و این امری ناخودآگاه است ..

برای سفارش صندلی پرسنلی برای دانشگاهیان ، مراکز خرید بلیط هواپیما و توریستی ، مطب پزشکان و حتی بیمارستان ها یا درمانگاه ها ، میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس بگیرید . ما نمایندگی برترین برند های ایران را داریم که با قیمتی بسیار رقابتی و ضمانت اصالت کالا در محل شما تحویل میدهیم . برند هایی مانند نیلپر ، آفو ، رادسیستم ، اروند ، لیو ، آرتمن ، سیلا ، ایستا و غیره .

مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستیم تا به رایگان به شما مشاوره تخصصی ارائه دهیم .

 

صندلی کارشناسی هلگر بسیار راحت اینترنت

کد-محصول EC-103-01

تومان 1.020.000

صندلی کارشناسی هلگر مدل EC-103-01 اندازه این صندلی در عمق آن 72 سانتی متر بسیار راحت و شیک است . در ارتفاع 114 سانت است و قسمت نشیمنگاه از زمین 54 سانت . با وزن 18 کیلوگرم در عرض 72 سانت . ارتفاع دسته ها از زمین 74 سانت حالت کلی بدن بسیار راحت .. اندازه این صندلی در عمق آن ...ادامه مطلب

صندلی کارمندی لیو s62i فروش اینترنتی

کد-محصول S62i

تومان 890.000

صندلی پرسنلی و کارمندی مناسب برای منشی ها ، ویزیتورها .. قابلیت تنظیم دسته ها ، پشتی و ارتفاع صندلی با جک کورسی تا 12 سانت .. بسیار کاربردی و دارای مکانیزم در چهار حالت گوناگون برای استفاده فعالیتهای مختلف - با پایه های فلزی چرخدار و روکش متنوع رنگی پارچه ای یا چرمی .. .. ابعاد این صندلی پرسنلی ...ادامه مطلب