صندلی پرسنلی ایرانی مدرن با پشتی بلند SK730V نیلپر

صندلی پرسنلی ایرانی مدرن با پشتی بلند

کد محصول SK730V

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

یکی از مدرن ترین و جدیدترین صندلی اداری ایرانی مدرن با کد SK730V برند نیلپر توانسته است محصولی چشم نواز و مستحکم تولید نماید که با ظاهری بسیار جذاب بتواند تمام مخاطبین را میخکوب نموده و حس فوق العاده ای در کارمندان بوجود آورد . برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه انتخاب مبلمان با ما تماس بگیرید .

در پروژه های عمرانی بزرگ ، تبلیغات در حین تولید و ساخت از اهمیت بالایی برخوردار میباشد چرا که با این امر امکان دریافت وجه از مشتریان به عنوان پیش فروش ملک میسر میشود ، لذا بهتر است شما برای جذب مخاطبین در مراکز اداری پروژه مذکور از صندلی های پرسنلی کلاس رنگ مشکی یا دلخواه و مدرن بهره جویید ، دکوراسیون مبلمان مدرن زیباترین صندلی و میز با شکوه را میتوانید در سایت برند برتر جستجو کنید .

خاصیت برخی صندلی های اداری بر این است که پرستیژ و کلاس کاری را افزایش دهد و برخی کسب و کارهای غیر موفق را میبینیم که به این مهم هیچگاه توجه نداشته است و به محض تغییر نگرش درباره استفاده از مبلمان اداری مناسب متوجه شده اند که چقدر در به موفقیت رسیدن شرکت و کسب و کارشان تاثیرات مثبت و مفید می گذارد .

 
  • مدل: SK730V
  • ساخت: نیلپر
  • پنج پر فلزی با پوشش کروم- نیکل
  • دسته قابل تنظیم با رویه فوم انتگرال
  • بالابر 10 سانتیمتری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر در رنگ های مختلف
 

بخشی از سلامتی انسان به مدارا و سنجش مرتب با تجهیزات پزشکی مانند تست قندخون و فشارخون برمیگردد و بخش مهم تری از آن به تغذیه باز میگردد . شما دقت کنید که در این سالها چقدر تغذیه ما دچار اشکال شده و با برنامه ای که غربی ها برای کشور ایران ریخته اند احتمالا به قحطی مواد اصلی غذایی نیز دچار میشویم . لطفا در این باره مفصل تحقیق کنید تا چاره ای پیدا کنیم و با سایر افراد نیز به اشتراک گذارید .

دوست من برای سفارش محصولات مبلمان اداری با من تماس بگیر ! مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستم و امید دارم تا بهترین خدمات را با صبر و حوصله و بدون عجله به شما ارائه کنم و در نهایت از خرید محصولات خودت شادمانت کنم . شماره تماسم برای یک گپ و گفتگوی دوستانه و تخصصی برای انتخاب و چیدمان مبلمانت در بالای همین صفحه درج شده است .