صندلی پایه پلاستیکی رنگ مشکی سالن اجتماعات SH315K

صندلی پایه پلاستیکی سالن اجتماعات

کد محصول SH315X

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی خاص و ویژه نیمه رسمی پایه پلاستیکی رنگ مشکی سالن اجتماعات پشتی و دسته که دارای 4 پایه می باشد . این محصول برای شرکت نیلپر است که با گارانتی سه ساله با کد معرف SH315X ارائه میشود . شما میتوانید از مشکی تا رنگ های شاد و یا تیره و همچنین رنگ های روشن مثل کرم و سفید سفارش دهید .

شما میتوانید با در نظر گرفتن رنگ سازمانی خود به انتخاب صندلی ها برآیید . مثلا برخی رنگ سبز  را با رنگ نارنجی تند ست کرده اند و یا آبی روشن را با سرمه ای و حتی قرمز را با مشکی که همه این ها میتواند در انتخاب رنگ مبلمانتان تاثیر گذار باشد و وقتی مخاطب به محل شما مراجعه می نماید و میبیند تمام گرافیک شما مانند بیلبورد ، تابلو ها ، بنر های استندی و حتی تراکت و بروشور به همراه کارت ویزیت از دو رنگ خاص که در مبلمان و دکور شما استفاده شده ، یکپارچه است و حس نظم وجودش را میگیرد

 
  • مدل: SH315K
  • ساخت: نیلپر
  • پایه فلزی با پوشش رنگ مشکی
  • دسته آلومینیومی با پوشش رنگ مشکی و رویه فوم انتگرال
  • نشیمن و پشتی پلاستیکی
 

هارمونی رنگ یکی از پیچیده ترین و کاربردی ترین ها در انتقال حس به مخاطب از طریق حس بینایی انسان میباشد . رنگ ها در ذهن تمام بشر به صورت یکسان تعریف میشوند ولی ممکن است حس های متفاوتی را در هر شخص ایجاد کند و اگر کسی بتواند با مهندسی و داشتن علم حسی یکسان بوجود آورد ، او رنگ ها را خوب شناخته است مانند انیمیشن لالینا . ، میز مخصوص کارمندی ، صندلی و میز همایش ، کتابخانه چوبی و شیشه ای را از ما بخواهید ..

اگر در نظر بگیریم که دوربین های مداربسته محیط اداری رنگی باشد و کیفیت آن مثل دوربین های امروزی بسیار بالا باشد ، قطعا مسئول حراست و امنیت سازمان میتواند از این انتخاب رنگ ها نیز حس خوبی داشته باشد و در میزان خسته شدنش در حین نظارت اماکن تاثیر گذاشته و دیرتر نیاز به استراحت داشته باشد .

اینک وقت آن رسیده تا تو را دریابم . تویی که برای مقاله من احترام قائل شدی و وقت گذاشتی تا آن را کامل مطالعه کنی ! منتظر صدای گرمت هستم و امید دارم تا با من تماس بگیری که هر چه اطلاعات در مورد مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی دارم با افتخار در اختیارت بگذارم و محصولات مورد نیازت را با قیمتی رقابتی برایت در محل تحویل دهم .